• info@evroinstrument.com
  • 0677884218
  • 0
  • Кошик порожній

Точильний станок для ножів WorkMan SCM4500

Код: 2192 | Артикул: 42498
Model: SCM4500

ціна не вказана

0
0

Напруга: 220 В Потужність: 0.07 кВт. Зовнішній діаметр шліфувального круга: 118 х 38 мм. Габарити коробки (Д х Ш х В): 40 х 24 х 20 см. Зернистість оснастки: 120 Grit (мілкоабразивний). Частота холостого ходу: 146 оборотів в хвилину. Малі обороти обертання і дрібнозернистий круг для якісного відновлення ріжучої кромки. Можливість просочування диска водою. Регульовані в двох точках фіксації підручники. Можливість вибору напрямку обертання диска: на себе і від себе.

НАСТІЛЬНИЙ заточний верстат ДЛЯ НОЖІВ WORKMAN SCM4500 

Перевага над іншими электроточилами

Недоліком більшості електронаждаків є висока швидкість знімання металу з поверхні заготовки. Поява іскор говорить про те, що стружка, після контакту з обертовим на 3000 оборотах на хвилину абразивним диском, була розігріта до 1000 °

Високі температури призводять до термічного відпустки металу, змінюючи структуру поверхневого шару оброблюваної деталі.

При заточуванні ножів на високих оборотах, навіть при їх короткочасному притиску до каменю точильного верстата, тонка ріжуча кромка миттєво перепалюється. Позаду неї немає масиву металу на який могла б перейти частина тепла. Навіть якщо на ріжучій кромці ножиць або ножів не з'явились кольори мінливості при експлуатації інструмент буде швидко тупитися, оскільки перегрів сприяє викришуванню ділянок металу і появи мікротріщин.

Обертання диска на заточному верстаті з водним каменем WorkMan SCM4500 відбувається при 140 оборотах в хвилину, що в 20 разів повільніше, ніж у стандартних точил. При такій швидкості метал зрізають лише абразивні зерна з прямокутними гранями. Знаходяться в зв'язці зерна з більш тупими кутами тільки ковзають і дряпають поверхню, в той час як при 3000 оборотах на хвилину вони також ріжуть метал.

Ризик отримати брак під час заточування ножів на високошвидкісних верстатах дуже високий. Трохи більший притиск, невелика затримка при проводці, тремтіння руки і на ріжучої кромці утворюється ямка зі зміною профілю клинка.

Припуститися помилки на низькообертовому жорні WorkMan SCM4500 неможливо.

Технические особенности

Потужність.

Саме на цю характеристику, в першу чергу, звертають увагу при виборі. Але висока потужність необхідна при обдирних роботах на крупноабразивних каменях. При її нестачі і спробі зняти більшу кількість металу, сила різання перевищує можливості електродвигуна і точильний верстат зупиняється.

WorkMan SCM4500 з мілкоабразивним диском застосовують для формування і наведення ріжучої кромки, але все одно мотор потужністю 70 ват, для обертання кола діаметром 118 мм, підібраний з великим запасом.

Мокрий камінь.

Заточний 118 мм диск має товщину 38 мм, створюючи високу інерцію руху і плавність ходу.

Перед роботою його можна просочити водою, при цьому зайва рідина виллється через отвір в задній частині корпусу.

Мокрий круг створює прийнятні умови для обробки ріжучої кромки: утворюється тепло ліквідується водою, іскроутворення відсутнє, порожнечі в поверхні каменя не засолюються.

Напрямок обертання оснащення регулюється. Середнє положення мережевого перемикача відповідає позиції "стоп", а крайні: рухам за і проти годинникової стрілки.

Подручники.

Заточку ножів, ножиць, стамесок, зубил та іншого різального інструменту на електроточілі WorkMan SCM4500 виконують периферією кругу.

Опорні столики розташовані не навпаки осі обертання, як у більшості точильних верстатів, а значно вище. Вони не штамповані, а литі алюмінієві; відрізняються формою і розташовані з різних сторін каменю.

Вироби під час заточування можна утримувати на вазі, але краще спирати на підручники, кут і положення яких можна змінювати в двох точках фіксації.

Технічні характеристики:
напруга:220 вольт
споживана потужність:0.07 кВт
параметри шліфувального круга:118 х 38 мм
габарити коробки (Д х Ш х В):40 х 24 х 20 см
зернистість оснастки:120 Grit (мілкоабразивний)
частота холостого ходу:146 оборотів в хвилину
колір корпусучорний або помаранчевий
Ваш відгук про: Точильний станок для ножів WorkMan SCM4500
Поля, відмічені зірочкою (*) обов'язкові для заповнення
  • c

Інформація в описі моделі носить довідковий характер. Характеристики, комплектацію товару виробник може змінити без повідомлення. Перевірте специфікацію (характеристики) товару перед покупкою.

наверх