• info@evroinstrument.com
 • 0677884218
 • 0
 • Кошик порожній

фени

Фільтр
від: до:

(4) Wahl

(4) Венгрія

(4) професійний інструмент


(3) 2000

(1) 2400

Всього: 4
 • Фен для волосся Wahl Super Dry 4340-0470
  Фен для волосся Wahl Super Dry 4340-0470

  Швидко, легко і зручно – все це одні з головних переваг цього фена. 2 швидкості, 3 температурних режими та кнопка миттєвої подачі холодного повітря, однаково зручно працювати як правою, так і лівою рукою.

  ціна не вказана

   

 • Фен для волосся Wahl TurboBooster ErgoLight 4314-0470
  Фен для волосся Wahl TurboBooster ErgoLight 4314-0470

  Wahl TurboBooster ErgoLight - самий потужний фен у асортименті бренду WAHL. Продуктивність 29 л/с для супершвидкого сушіння волосся.

  ціна не вказана

   

 • Фен для волосся Wahl Super Dry Burgundy 4340-0475
  Фен для волосся Wahl Super Dry Burgundy 4340-0475

  Професійний фен для сушки і укладання волосся. Потужний і довговічний двигун. Турмалинова технологія: продуцює негативно заряджені іони, знімає статику і надає волоссю здоровий і сяючий вигляд.

  ціна не вказана

   

 • Фен Wahl Master Silver 4316-0470
  Фен Wahl Master Silver 4316-0470

  Професійний фен Wahl Master Chrome для сушки і укладання волосся. Потужний, компактний, легкий і тихий помічник перукаря або стиліста.

  ціна не вказана

   

Якщо жінки володіють правами людини, то у них повинно бути право вибору фена. Вибрати фен не так просто. В універмагах є багато видів і брендів, і кожен виробник хвалить свій товар, але розумний клієнт знає, як вибрати продукт, який є не тільки кращим на ринку, але і більш підходящим для нього самого. Ось деякі нюанси, які допоможуть вам у виборі фена, відповідного потребам саме вашого волосся, тому що всі дівчата заслуговують кращий товар.

Фен знайдеться на будь-який бюджет і гаманець. Отже, перше і найважливіше, що слід взяти до уваги, – це ціна. На даний момент, найдорожчі фени коштують більше $140, а найдешевші – всього $30. Є також досить пристойні фени за розумними цінами, наприклад, за $60, але в них немає нічого від вишуканості дорогих. В основному, ви можете отримати той же пакет необхідних функцій та характеристик не більш ніж за $100.

Вибір фена залежить від вашого типу волосся і цілей, яких ви хочете досягти. Щоб зробити волосся кучерями, потрібно використовувати фен зі спеціальною насадкою, зазвичай додається до нього. Якщо ви хочете випрямити волосся, скористайтеся насадками з кераміки і турмаліну. Кераміка збільшує температуру, і волосся легко випрямляються. Турмалін допомагає зробити волосся блискучими.

Фени для волосся з регульованими параметрами є гарним вибором. Можна регулювати тепло і швидкість в залежності від вологості волосся. Можна знизити або підвищити рівень нагріву, коли ви вже майже закінчили сушку. Якщо у вас ламкі волосся, бажано поставити телефон на більш низький рівень тепла, щоб він їм не пошкодив.

Слід враховувати вагу фена. Сушка довгого волосся вимагає більше часу. У цьому випадку знадобиться фен легше. З ним сушка довгих волосся не так втомлює. Чим довше волосся, тим довше тривалість сушіння, і ви не хочете витрачати всю свою енергію, утримуючи важкий фен.

Потужність потрібно враховувати. Чим вище потужність, тим менше часу ви будете чекати, коли фен достатньо нагріється. Якщо ви нетерплячі, потужність, безумовно, важлива. Якщо у вас густі волосся, вибирайте фен з високою потужністю. Але зазвичай рекомендується фен потужністю 1750 Вт.

Деякі жінки багато подорожують. Для них розмір фена дуже важливий. Вибирайте маленький компактний телефон, який можна легко упакувати і швидко розпакувати при необхідності. Маленькі фени нагріваються повільно, і доведеться враховувати швидкість сушіння.

Удачі вам у виборі кращого фена!

 

Фен для волосся ☎ (098) 158-80-88

наверх