• +38(098) 158-80-88
  • info@evroinstrument.com
  • 0677884218
  • 0
  • Кошик порожній

тримери

Фільтр
від: до:

(8) Wahl

(8) Венгрія

(8) Професійний інструмент

(8) Без спеціальних пропозицій


(1) AA

(1) аккумулятор

(3) сеть 220 В

(3) аккумулятор, сеть 220 В

(2) -

(2) 3

(4) 4

(1) -

(2) 0.01

(1) 0.1

(4) 0.4

(1) -

(1) 26

(2) 28

(1) 32

(1) 35

(1) 40

(1) 43

(1) NiMH

(4) -

(3) Li-Ion

(4) -

(3) 60

(1) 90

(4) -

(2) 75

(1) 120

(1) 240

Всього: 8

Догляд за бородою, тример для стрижки.

У сучасному світі все більше і більше чоловіків воліють відпускати бороду замість того, щоб голитися наголо, і це цілком зрозуміло – правильно доглянута борода надає сильній статі брутальний і сексуальний вигляд. Однак відпустити бороду це не значить забути про догляд за особою на довгі місяці, а скоріше навіть навпаки, потрібен спеціальний догляд. І все ж, на жаль, далеко не кожен чоловік знає, як потрібно доглядати за бородою і допускає безліч помилок, які роблять його вигляд не більш мужнім, а в більшості випадків просто безглуздим.

Що слід знати при купівлі тримера для волосся?

Отже, тим, хто вирішив для себе відпустити бороду слід розуміти, що різновидів бороди досить багато і заплутатися в них дуже просто, але за великим рахунком всі вони діляться по довжині волосся і яку площу займають на обличчі. По першому пункту всі цілком зрозуміло – волоски можуть бути довгими чи короткими. А от що стосується того, яку площу борода займає тут вже складніше і визначитися з формою бороди буває складно, вона може бути і на щоках, і плавно переходить в вуса, і просто борода на підборідді.

Як правило, рекомендують новачкам відрощувати маленьку борідку для того, щоб зрозуміти наскільки чоловікові комфортно з нею і наскільки вона йде для нього. Найбільш простим і популярним варіантом є борідка, вона не вимагає до себе серйозного і ретельного догляду за винятком періодичного надання форми з допомогою тріммера.

Інструменти по догляду за бородою.

Природно, для тих, хто все ж вирішив для себе відрощувати бороду обов'язково потрібно певну кількість інструментів по догляду за бородою, а саме:

• гребінець;

• перукарські ножиці;

• машинка для стрижки;

• тример.

Ті, хто носить бороду вже багато років, зазвичай мають значно більший арсенал по догляду, але на перших порах перерахованих предметів цілком буде достатньо.

Миття бороди.

Не слід забувати про те, що волосся на бороді вимагають догляду за собою і періодично їх треба мити. Волосся час від часу брудняться і жирніє, тому навіть найкрасивіша борода втратить свій чудовий вигляд без відповідного догляду. Для миття необов'язково купувати дорогі засоби, цілком придатні і звичайні шампуні для голови. Мити бороду необов'язково кожен день, цілком вистачить трьох разів у тиждень. Небажано сушити волосся феном або сильно терти їх рушником, оскільки це може згубно позначитися на стані бороди.

Фарбування бороди.

Іноді буває так, що колір бороди з якихось причин не подобається її власникові. У такому разі його завжди можна змінити, але підібрати потрібний відтінок буває досить важко і тому рекомендується фарбувати волосся в спеціалізованих салонах, де майстер добре розбирається в цьому питанні. Варто пам'ятати, що пофарбована борода вимагає більш ретельної турботи до себе.

наверх