• info@evroinstrument.com
  • 0677884218
  • 0
  • Кошик порожній

Поради майстру

Сторінка 1 з 6

З новою телескопічною опорою для гіпсокартону BESSEY STE однією рукою легко досягти надзвичайної потужностіЗ новою телескопічною опорою для гіпсокартону BESSEY STE однією рукою легко досягти надзвичайної потужності

Надзвичайної потужності легко досягти. Новий варіант BESSEY STE телескопічної опорної штанги пропонує дуже високі сили затиску та доступний у різних висотах. Нова планка STE — це безпечний допоміжний пристрій для монтажу/навантаження для кріплення гіпсокартону, дерев’яних плит, панелей, обрешітки, металевих смуг, фольги, корпусів світильників та багато іншого.

читати статтю
Установка кухонної мийки своїми рукамиУстановка кухонної мийки своїми руками

Сьогодні на ринку представлено безліч варіантів різних форм і забарвлень. Найбільш популярними і недорогими є врізні мийки з нержавіючої сталі. Завдяки своїй невибагливості і практичності вони найчастіше зустрічаються на кухні в порівнянні з іншими моделями.

розділ: Будівництво 713
читати статтю
Кільцеві пили з вбудованим водяним охолодженнямКільцеві пили з вбудованим водяним охолодженням

У той час як високоякісні промислові алмази точно прорізають найтвердіший камінь по краю пилки, просочена водою губка всередині свердла забезпечує гостро необхідне охолодження. Вихідна вода поглинає тепло від тертя. Це ефективно охолоджує поверхню зрізу і пов'язує пил що утворюється.

читати статтю
Види кусачок: механічні кабелерізиВиди кусачок: механічні кабелерізи

Кабелерізні кусачки мають вигляд плоскогубців, але на внутрішній стороні змонтована спеціальна конструкція гострих кромок, якими перерізується провід.

читати статтю
Плоскогубці як незамінний інструментПлоскогубці як незамінний інструмент

Майстер практично кожної галузі, де передбачається фізична праця, має в наборі власного інструменту якісні і надійні плоскогубці.

читати статтю
Нова форма і прямі ріжучі ножиці BESSEY Erdi D39ASSНова форма і прямі ріжучі ножиці BESSEY Erdi D39ASS

За допомогою Erdi D39ASS компанія BESSEY представляє на ринку для металообробної промисловості абсолютно нове покоління форм з комбінованим важелем і прямих ножиць. Ці ножиці дозволяють швидше і точніше працювати, спрощуючи роботу. Інноваційним в сегменті ножиць є спеченная сталева вставка, розроблена власними силами. Це значно знижує тертя в області стику, що робить ножиці надзвичайно плавними та зносостійкими.

читати статтю

На даній сторінці будуть представлені статті та деякі описи пропонованих нами товарів, а також деякі теоретичні аспекти на допомогу майстру.

наверх