• info@evroinstrument.com
  • 0677884218
  • 0
  • Кошик порожній

Ручний інструмент

Сторінка 1 з 2

З новою телескопічною опорою для гіпсокартону BESSEY STE однією рукою легко досягти надзвичайної потужностіЗ новою телескопічною опорою для гіпсокартону BESSEY STE однією рукою легко досягти надзвичайної потужності

Надзвичайної потужності легко досягти. Новий варіант BESSEY STE телескопічної опорної штанги пропонує дуже високі сили затиску та доступний у різних висотах. Нова планка STE — це безпечний допоміжний пристрій для монтажу/навантаження для кріплення гіпсокартону, дерев’яних плит, панелей, обрешітки, металевих смуг, фольги, корпусів світильників та багато іншого.

ЄвроІнструмент 92
читати статтю
Кільцеві пили з вбудованим водяним охолодженнямКільцеві пили з вбудованим водяним охолодженням

У той час як високоякісні промислові алмази точно прорізають найтвердіший камінь по краю пилки, просочена водою губка всередині свердла забезпечує гостро необхідне охолодження. Вихідна вода поглинає тепло від тертя. Це ефективно охолоджує поверхню зрізу і пов'язує пил що утворюється.

ЄвроІнструмент 737
читати статтю
Види кусачок: механічні кабелерізиВиди кусачок: механічні кабелерізи

Кабелерізні кусачки мають вигляд плоскогубців, але на внутрішній стороні змонтована спеціальна конструкція гострих кромок, якими перерізується провід.

ЄвроІнструмент 1114
читати статтю
Плоскогубці як незамінний інструментПлоскогубці як незамінний інструмент

Майстер практично кожної галузі, де передбачається фізична праця, має в наборі власного інструменту якісні і надійні плоскогубці.

ЄвроІнструмент 1253
читати статтю
Нова форма і прямі ріжучі ножиці BESSEY Erdi D39ASSНова форма і прямі ріжучі ножиці BESSEY Erdi D39ASS

За допомогою Erdi D39ASS компанія BESSEY представляє на ринку для металообробної промисловості абсолютно нове покоління форм з комбінованим важелем і прямих ножиць. Ці ножиці дозволяють швидше і точніше працювати, спрощуючи роботу. Інноваційним в сегменті ножиць є спеченная сталева вставка, розроблена власними силами. Це значно знижує тертя в області стику, що робить ножиці надзвичайно плавними та зносостійкими.

ЄвроІнструмент 1128
читати статтю
Інструменти Knipex унікальні: ідеї для підвищення користі та ефективностіІнструменти Knipex унікальні: ідеї для підвищення користі та ефективності

Постійне поліпшення кліщових інструментів - це основна ідея якої Кніпекс присвячує весь професіоналізм і свою творчість. Knipex не задовольняється звичайними рішеннями, а постійно розробляє нові і вдосконалені моделі, які роблять ручну роботу легше і легше.

ЄвроІнструмент 1420
читати статтю

На даній сторінці будуть представлені статті та деякі описи пропонованих нами товарів, а також деякі теоретичні аспекти на допомогу майстру.

наверх