• info@evroinstrument.com
  • 0677884218
  • 0
  • Кошик порожній

Електроінструмент

Сторінка 1 з 2

Токарний верстат PD 250/EТокарний верстат PD 250/E

На сьогоднішній день, актуальність настільного верстата в майстерні, первинне завдання сучасного майстра. Станки настільні Proxxonвідповідають всім стандартам і запитам, поставленим перед цим видом електроінструменту.

ЄвроІнструмент 2119
читати статтю
Настільні верстати ProxxonНастільні верстати Proxxon

Виробник електро і слюсарного інструменту Proxxon, заслужено є лідером у виробництві міні верстатів і оснащення до них, які вже протягом тридцяти років приносять користь майстрам усього світу.

ЄвроІнструмент 2353
читати статтю
Электролобзик DSH Proxxon (28092)Электролобзик DSH Proxxon (28092)

Компанія Proxxon, незаперечний лідер у виробництві міні електро інструменту і аксесуарів до нього, без яких не може обійтися жоден поважаючий себе майстер і господарник.

ЄвроІнструмент 2296
читати статтю
Професійний або побутовий інструмент Bosch?Професійний або побутовий інструмент Bosch?

Готуючись до ремонту в квартирі або збираючись щось відремонтувати в домашній майстерні, необхідно в першу чергу обзавестися необхідними інструментами. 

ЄвроІнструмент 2877
читати статтю
Машинка для манікюруМашинка для манікюру

Сьогодні апаратна машинка для манікюру і педикюру користується просто неймовірним попитом серед манікюрних салонів і їх клієнтів. Тепер замість тривалої процедури з використанням кусачок, пилочок і ножиць можна всього за кілька хвилин надати своїм нігтям привабливий зовнішній вигляд, використовуючи для цих цілей фрезер.

ЄвроІнструмент 2648
читати статтю
Настільні електролобзики ProxxonНастільні електролобзики Proxxon

Настільний електролобзик - інструмент верстатного типу з електроприводом, дозволяє виконати високоточну роботу з фігурного і прямого розрізу різноманітних матеріалів.

ЄвроІнструмент 3442
читати статтю

На даній сторінці будуть представлені статті та деякі описи пропонованих нами товарів, а також деякі теоретичні аспекти на допомогу майстру.

наверх