• info@evroinstrument.com
  • 0677884218
  • 0
  • Кошик порожній

Машинка для манікюру

Машинка для манікюру

Машинка для манікюру

ЄвроІнструмент | 30.08.2017 2650

Машинка для манікюруСьогодні апаратна машинка для манікюру і педикюру користується просто неймовірним попитом серед манікюрних салонів і їх клієнтів. Тепер замість тривалої процедури з використанням кусачок, пилочок і ножиць можна всього за кілька хвилин надати своїм нігтям привабливий зовнішній вигляд, використовуючи для цих цілей фрезер.

Пояснюються такі характеристики наявністю численних переваг, серед яких хочеться виділити:

  • Універсальність з можливістю заміни насадок;
  • Висока швидкість роботи;
  • Наявність безлічі різних функцій;
  • Абсолютна безпека застосування машинки.

Головні переваги фрезерів.

Апаратна машинка для манікюру і педикюру відрізняється численними перевагами, серед яких потрібно відзначити в першу чергу її повну безпеку для шкіри рук, так як вона не здатна завдати травм. На відміну від звичних для всіх щипчиків і ножиць, які при першому ж необережному русі здатні залишити на шкірі ранки і порізи. Насадки для фрезерів є повністю безпечними, у них відсутні гострі краї, тому вони не здатні завдати пошкоджень вашій шкірі. З цього можна зробити висновок, що при такому вигляді манікюру відсутня ймовірність занесення якоїсь інфекції.

Такі апаратні машинки для манікюру і педикюру відрізняються просто неймовірно широким функціоналом. З їх допомогою можна створити необхідну вам форму нігтьової пластини, вони можуть прибрати огрубілі ділянки шкіри, наявність спеціальних щіточок дозволяє очищати бруд під нігтями, проводити вирівнювання і полірування нігтьової пластини. У той же час висока універсальність такого апарату криється ще й у тому, що використовувати такий пристрій можна не тільки для проведення манікюру, але також і для педикюру. У разі необхідності ви завжди маєте можливість замінити зламану насадку нової, а також придбати додатково нові фрези.

Апаратна машинка для манікюру і педикюру: правила вибору

Якщо вам потрібна апаратна машинка для манікюру і педикюру, то при її виборі слід керуватися певними показниками. В першу чергу, необхідно звертати увагу на її потужність, так як саме від неї залежить те, наскільки швидко в подальшому ви зможете здійснювати необхідні вам процедури. Якщо ви плануєте користуватися апаратом вдома, то в цьому випадку можна використовувати досить прості моделі.Фрезер для маникюра

Якщо ж апарат купується для використання в манікюрному салоні, то в цьому випадку підійдуть прилади, що мають 25 тисяч обертів на хвилину і навіть вище. Не менш важливим при виборі пристрою вважається його функціонал. Він включає в себе можливість роботи в автономному режимі, загальна кількість швидкостей, кількість йдуть в комплекті насадок і матеріал, який використовується для їх створення. У деяких моделей додатково можуть існувати спеціальні сушарки для лаку.

Для виготовлення насадок можуть використовуватися абсолютно різні матеріали. Серед найпоширеніших вважається кераміка, а також метал з алмазним напиленням. Перший варіант рекомендується вибирати при необхідності усунення натоптишів, тому він більш популярний при проведенні педикюру. Другий варіант, навпаки, краще використовувати для манікюру завдяки тому, що з його допомогою можна зробити більш тонку обробку пластини нігтя.

При необхідності можна купувати окремо насадки будь-якого виду, проводячи заміну тих, які вийшли з ладу, або купуючи нові варіанти, щоб розширити можливості апарату. Крім цього, ви завжди маєте можливість придбати набір, який має в своєму складі всі різновиди фрезерних насадок, які є необхідними для здійснення манікюру і педикюру, надаючи можливість проведення процедур самостійно у себе вдома.

Застосування професійного обладнання Xenox дозволяє якісно змінити роботу майстра і, отже, значно підвищити прибутковість салону. Використання нових сучасних методів Xenox, дає понять клієнтам, що вони знаходяться в сучасному салоні, який використовує новітні технології по догляду за ногами і руками.

На даній сторінці будуть представлені статті та деякі описи пропонованих нами товарів, а також деякі теоретичні аспекти на допомогу майстру.

наверх