• info@evroinstrument.com
  • 0677884218
  • 0
  • Кошик порожній

Інструмент Proxxon

Інструмент Proxxon

Інструмент Proxxon

ЄвроІнструмент | 06.03.2017 2972

Хоч раз будь-яка людина мала шнтерес до інструменту. Звичайно, слабка стать, відчуває потребу інструменту набагато рідше, ніж чоловіки. Адже так і повинно бути. А чоловік повинен забезпечити в будинку працездатність всіх приладів, а також періодично контролювати кріплення поличок, люстр та інше. Та й нині, число автолюбителів постійно зростає. І в багатьох сім'ях вже за кілька машин.

Гараж – це територія чоловіка. А ось у ньому обов'язково повинен бути присутній як електроінструмент, так і ручний інструмент. У машині на «всякий випадок» багато мають набір інструменту. Але, як багато автовласників неодноразово помічали, в наборах інструмент часто низької якості. Але укомплектовувати окремими одиницями мобільний набір не дуже зручно. Купити набір інструменту гідної якості можна, правильно вибравши виробника, а не піддаватися на виверти шахраїв і низьку вартість. Всі ми прекрасно знаємо, де буває безкоштовний сир».

Компанія Proxxon пропонує слюсарний інструмент в наборах та окремими одиницями, що дозволяє оптимально укомплектувати будь гараж, будівельний майданчик або виробничий цех. Також, компанія Proxxon пропонує широкий асортимент електроінструменту.

Чому саме Proxxon? Перше, що хотілося б розібрати – це співвідношення ціна/якість. Жоден інший виробник не пропонує такого співвідношення. Вартість інструменту не висока по відношенню до інших провідним виробникам і доступна всім верствам населення. А ось якість інструменту не поступається іншим маркам. Що виводить компанію в лідери продажів.

Німецька компанія Proxxon успішно веде виробничу діяльність інструменту вже три десятки років. Дана компанія спеціалізується на виготовленні високоточного електроінструменту для автомобілістів, будівельників, ювелірів, оптиків та ін Завдяки впровадженню у виробництво унікальних технологій, тим самим зробивши співвідношення ціна/якість набагато кращим, ніж у конкуруючих виробників, компанія вийшла на лідируючі позиції і впевнено утримує їх.

Компанія впевнена в якості своєї продукції, що видно по терміну гарантії. У даного виробника він варіюється від двох до десяти років на весь слюсарний інструмент. І це при промисловому застосуванні.

Асортимент компанії можна розділити на кілька напрямів. Найширший асортимент компанії представлений у розділі настільні верстати. Сюди увійшли всі верстати вироблені компанією за всю історію її існування. Тут же представлені і комплектуючі. Також, тут представлені і верстати з ЧПУ. Компанія Proxxon спеціалізується у виробництві малогабаритних настільних високоточних верстатів. Купити настільні верстати даного виробника Ви можете всього в кілька кліків і обладнати гараж, майстерню або організувати своє виробництво. А в розділах обладнання для верстатів та витратні матеріали для верстатів можна замовити необхідні витратні матеріали та комплектуючі.

Для автомобілістів і працівників інженерних мереж рекомендуємо розділи набори ключів, головок. Також, дуже корисними стануть і розділи акумуляторний інструмент шарнірно-губцевий інструмент. Останній розділ буде особливо цікавий для автолюбителів та електромонтажників. Якісний інструмент досить складно підібрати для монтажу електрики, слабкострумових систем та ін. Але це інший випадок. Користуючись ручним інструментом, будь слюсар або монтажник буде отримувати задоволення від роботи, а не голосно лаятися на якість інструменту, тим самим сповільнюючи робочий процес.

У розділі акумуляторний інструмент Ви знайдете високоточні бормашини. Цей розділ електроінструменту займає чималу нішу у виробництві компанії серед всього іншого інструменту. У відповідних розділах Ви знайдете всі витратні матеріали та комплектуючі до бормашинам.

Купити електроінструмент також не складе праці і займе не більше кількох хвилин. Компанія регулярно оновлює асортимент продукції та комплектуючих. Якщо Ви щось не знайшли на сторінках нашого магазину, то завжди можете зв'язатися з нами і уточнити у наших менеджерів.

На даній сторінці будуть представлені статті та деякі описи пропонованих нами товарів, а також деякі теоретичні аспекти на допомогу майстру.

наверх