• info@evroinstrument.com
  • 0677884218
  • 0
  • Кошик порожній

Електроінструменти

Електроінструменти

Електроінструменти

ЄвроІнструмент | 12.05.2016 3327

ЕлектроінструментЕлектроінструмент - це пристрій, прилад, який працює від електричного живлення. Також електроінструмент це обладнання, яке обробляє будь-які матеріалів (дерево, бетон, метал і т.д.). Джерелом живлення даного пристрою може служити електромережа (220), або електроакумулятор. Ці інструменти широко використовуються як в домашньому господарстві, так і на виробничому. Існує два види інструментів: може бути стаціонарним (не переміщує електроінструмент), і переносних (прилад, який можна брати з собою на виконання робіт).

Різні електроінструменти призначені для свердління (дриль, перфоратор, шуруповерт), шліфування (болгарка, шліфувальна машинка), полірування (полірувальна машина), фарбування (краскопульт), приклеювання і т.д.

Електроінструмент складається зазвичай з електродвигуна, який розміщений в корпусі. Існує багато видів даних інструментів. Наприклад: гравер, бормашина, електродриль, подрібнювач, токарний верстат, електролобзик, шліфувальна машина, клейовий пістолет, газонокосарка, електроножиці і багато інших.

Придбати якісні та недорогі електрінструменти в сучасному світі можливо. Але потрібно пам'ятати, що правильна експлуатація цих інструментів, не тільки дозволить продовжити життя приладу, а й допоможе зберегти людське життя. Завдяки електроінструментів все ремонто-технічні роботи можна виконати в два рази швидше і якісніше. Але потрібно вміти правильно користуватися електроінструментами.

Всі прилади потрібно оберігати від впливу зовнішніх факторів, навколишнього середовища, що означає, що потрібно ізолювати всі дроти, а корпус необхідний пластиковий (пластик не проводить струм). На кожен придбаний електроінструмент, існує документ, в якому зазначено конкретне напруга, при якому даний прилад буде стабільно працювати. Також пам'ятайте, що не варто включати одночасно електроінструментів в електромережу (дриль, перфоратор, електролобзик, шлефовальную машину і т.д), особливо в одну розетку з використанням трійника. В такому випадку можливо замикання і загоряння проводки.

На даній сторінці будуть представлені статті та деякі описи пропонованих нами товарів, а також деякі теоретичні аспекти на допомогу майстру.

наверх