• info@evroinstrument.com
  • 0677884218
  • 0
  • Кошик порожній

Електро Лобзик Elmos EJS 800

Електро Лобзик Elmos EJS 800

Електро Лобзик Elmos EJS 800

ЄвроІнструмент | 27.12.2015 3098

Електро Лобзик Elmos EJS 800Цей інструмент можна використовувати кожен день, при цьому він прослужить вам багато років. Йому по легко виконувати практично будь-які завдання. Справитися з непіддатливою заготовками лобзику допомагає потужний двигун. Не зайвими тут виглядають і електронні компоненти. Наприклад, система підтримки швидкості не дозволяє полотну рідше рухатися під навантаженням. А ще тут є система регулювання швидкості, завдяки якій інструмент можна підлаштувати під різний тип заготовки. Не забутий творцями і чотирьохпозиційний маятниковий механізм, що допомагає вибирати між акуратністю роботи і швидкістю її виконання.

Для установки пильного полотна використовується швидкозажимний замок. Ніякої ключ при цьому не потрібно. Без допоміжних інструментів регулюється і положення опорної підошви. Виготовлений даний компонент з міцного лиття, завдяки чому сумніватися в його довговічності не доводитися.

Електролобзик наділений системою пиловидалення. Реалізована вона дуже грамотно, тирса витягуються з лінії різу практично моментально. Секрет цієї технології в правильному розміщенні каналів відсмоктувача, повітря рухається прямо по опорній підошві. Якщо відсмоктування вам не потрібен, то за допомогою спеціального перемикача можна задіяти здувши тирси. Мається тут і можливість підключення до пилососу, для цього в нижню частину лобзика вбудований відповідний патрубок.

Багатий у Elmos EJS800 і комплект поставки. Разом з електролобзиком покупець отримує пластикову накладку і протівоскольное пристосування. Обидва ці елементи служать для захисту інструменту і заготовки від пошкоджень.

На даній сторінці будуть представлені статті та деякі описи пропонованих нами товарів, а також деякі теоретичні аспекти на допомогу майстру.

наверх