• info@evroinstrument.com
  • 0677884218
  • 0
  • Кошик порожній

Настільні верстати Proxxon

Настільні верстати Proxxon

Настільні верстати Proxxon

ЄвроІнструмент | 04.01.2018 2355

ProxxonВиробник електро і слюсарного інструменту Proxxon, заслужено є лідером у виробництві міні верстатів і оснащення до них, які вже протягом тридцяти років приносять користь майстрам усього світу.

Ознайомитися з асортиментом виробника, а також придбати можна на сайті Proxxon, який має каталог товарів і зручну навігацію по розділах. Основним напрямком, з яких є настільні верстати. У картках товарів, є технічні характеристики, відео застосування товарів, відгуки покупців і багато інших функцій, що дозволяють покупцеві перед придбанням ознайомитися з усіма перевагами даного інструменту.

 Однією з популярних моделей в верстатах Проксона є мікро фрезерний верстат Proxxon MF 70, для фрезерувальних робіт з фрезами малих діаметрів. MF 70 - це ідеальний пристрій для всіх дрібних і точних фрезерних робіт на металах (чавун, сталь, латунь, алюміній), пластмасах або деревині. Для безпечної і правильної експлуатації фрези і спільно список додаткових компонентів перед їх використанням необхідно уважно прочитати додаються вказівки з безпеки та інструкції з обслуговування. Proxxon MF 70 володіє всіма якостями: висока точність, відсутня вібрація, потужний високооборотний двигун, що дозволяє на його базі створення верстата з ЧПУ, доповнюючи його кроковими двигунами і блоком управління.

Мати в своїй майстерні верстат MF 70, це безперечна перевага для ювелірних фахівців, оптиків, моделістів і безлічі інших напрямків, майстри яких вже оцінили по достоїнству європейського виробника Proxxon.

На даній сторінці будуть представлені статті та деякі описи пропонованих нами товарів, а також деякі теоретичні аспекти на допомогу майстру.

наверх