• info@evroinstrument.com
  • 0677884218
  • 0
  • Кошик порожній

Поради щодо безпечного використання мультиметра

Поради щодо безпечного використання мультиметра

Поради щодо безпечного використання мультиметра

ЄвроІнструмент | 23.03.2016 2737

Советы по безопасному использованию мультиметраМультиметр - це електронний прилад, який використовується для діагностики несправностей електричних ланцюгів, наприклад в проводці автомобіля або відеоплеєра. За допомогою нього ви зможете заміряти показання струму, напруги, опору і багато інших. При користуванні цим пристроєм дуже важливо дотримуватися запобіжних заходів, так як воно працює з електричним струмом. Для того, щоб знизити ризик отримання травм, уважно вивчіть інструкцію, прикладену до приладу. Дотримуючись наведених нижче порад, ви зможете уникнути неприємних інцидентів при роботі з мультиметром.

Перше, що потрібно зробити - це виставити на шкалі значень потрібний тип вимірювань, який ви збираєтеся провести. Ви повинні бути впевнені, що прилад призначений для вимірювання даної електричного кола, тобто для постійного або змінного струму.

Друге, перед початком вимірювань ви повинні покласти або повісити мультиметр. Ви повинні бути впевнені, що в разі короткого замикання прилад не буде вас торкатися. Це максимально знизить ризик отримати травму, особливо якщо в мультиметри НЕ встановлено запобіжник.

По-третє, переконайтеся в правильності підключення вимірювальних проводів, або щупів, так як неправильне їх розташування може вивести прилад із ладу.

Нарешті, ви повинні від'єднувати затиск дроти заземлення тільки тоді, коли всі інші затискачі відключені. Якщо ви підете цим простим радам, ви зможете безпечно користуватися мультиметром.

На даній сторінці будуть представлені статті та деякі описи пропонованих нами товарів, а також деякі теоретичні аспекти на допомогу майстру.

наверх