• info@evroinstrument.com
  • 0677884218
  • 0
  • Кошик порожній

Токарний верстат PD 250/E

Токарний верстат PD 250/E

Токарний верстат PD 250/E

ЄвроІнструмент | 15.02.2018 2121

Токарный станок PD250/EНа сьогоднішній день, актуальність настільного верстата в майстерні, первинне завдання сучасного майстра. Станки настільні Proxxonвідповідають всім стандартам і запитам, поставленим перед цим видом електроінструменту. Виробництво Proxxon знаходиться в Німеччині, а представники знаходяться в кожній країні світу. Даний виробник, є світовим лідером в напрямку міні електроінструменту.

Одним з популярних моделей є токарний верстат Proxxon PD250/E, – це система з можливістю розширення за сучасною електронікою для забезпечення високого крутного моменту у всьому діапазоні частоти обертання, автоматичною подачею, токарним патроном і спільно обертовим упорним центром для обробки сталі, латуні, алюмінію і пластмаси. Для торцювання, поздовжнього обточування, конусного обточування і нарізування різьблення. З відповідним додатковим оснащенням верстат придатний також для свердління, фрезерування і виточування пазів. Завдяки станині верстата з сірого чавуну, посиленою ребрами жорсткості, з шліфованими призматическими напрямними, забезпечується робота без вібрацій.

Технічні дані: відстань між центрами 230 мм. Висота центрів 70 мм. Висота від супорта 46 мм. Потужність: 140 Вт. Рівень шуму: 70 дБ (A). Габаритні розміри верстата 570x290x190 мм. Вага ок. 12 кг. Опорна поверхня повинна бути плоскою, вібростійкою і міцною. Верстат повинен бути закріплений на стійкому верстаті в спеціально передбачених отворах. Ознайомитися з настільними верстатами виробника, можна відвідавши сайт Proxxon, на сторінках якого є вся необхідна інформація і контакти продавця.

На даній сторінці будуть представлені статті та деякі описи пропонованих нами товарів, а також деякі теоретичні аспекти на допомогу майстру.

наверх