• info@evroinstrument.com
  • 0677884218
  • 0
  • Кошик порожній

Будівництво

Сторінка 1 з 2

Установка кухонної мийки своїми рукамиУстановка кухонної мийки своїми руками

Сьогодні на ринку представлено безліч варіантів різних форм і забарвлень. Найбільш популярними і недорогими є врізні мийки з нержавіючої сталі. Завдяки своїй невибагливості і практичності вони найчастіше зустрічаються на кухні в порівнянні з іншими моделями.

ЄвроІнструмент 257
читати статтю
Від тепер більше немає пилуВід тепер більше немає пилу

Що сьогодні чекає на Вас? Фрезерування кабельних каналів на кілометр? Шліфування пофарбованої деревини? Вологий підвал? Робота з гіпсокартоном?  Впоратись з цим завданням не важко. З пилососом Starmix ви готові до всього. Навіть до найскладнішого безперервного використання.

ЄвроІнструмент 997
читати статтю
Краща робота без пилуКраща робота без пилу

Проблема: незалежно від того, чи на будівельному майданчику, чи в торговому приміщенні, чи в будинках - буріння, фрезерування, шліфування та розпилювання призводять до великих викидів пилу.

ЄвроІнструмент 1046
читати статтю
Вибір пилососаВибір пилососа

Пилосос - це необхідний інструмент для догляду за будинком. Він позбавить вас від пилу і бруду, а також очистить повітря. Але який же пилосос вибрати?

ЄвроІнструмент 1739
читати статтю
Промислові пилососи. Як вибрати. Чому СтарміксПромислові пилососи. Як вибрати. Чому Стармікс

Один з найважливіших моментів у будь-якому виробництві та будівництві – чистота на робочому місці. Неможливо виконати якісно і швидко поставлені завдання, якщо під ногами купи пилу, стружки та іншого сміття. 

ЄвроІнструмент 3561
читати статтю
Обираємо пилососОбираємо пилосос

Якщо вас зацікавив пилосос, призначений тільки для сухого прибирання, то з них можна виділити три основні типи: з мішком для збору пилу, з циклонічним контейнером і комбіновані пилососи.

ЄвроІнструмент 1957
читати статтю
наверх