• info@evroinstrument.com
  • 0677884218
  • 0
  • Кошик порожній

Промислові пилососи. Як вибрати. Чому Стармікс

Промислові пилососи. Як вибрати. Чому Стармікс

Промислові пилососи. Як вибрати. Чому Стармікс

ЄвроІнструмент | 29.10.2017 4289

Starmix порохотягОдин з найважливіших моментів у будь-якому виробництві та будівництві – чистота на робочому місці. Неможливо виконати якісно і швидко поставлені завдання, якщо під ногами купи пилу, стружки та іншого сміття. Це сильно знижує продуктивність праці і, до того ж, згубно впливає на здоров'я. Впоратися із завданням щодо підтримання чистоти на робочому місці допоможуть промислові пилососи.

Будівельні (промислові) пилососи сильно відрізняються від побутових побратимів. Жоден пилосос побутового призначення не витримає такого навантаження. Будівельні пилососи або промислові розраховані на високі навантаження і, тому, якість виконання повинно бути на високому рівні. Адже, найчастіше, промислові пилососи використовуються протягом тривалого часу без перепочинку.

Промислові пилососи використовують в будівництві для видалення як сухого, так і мокрого сміття. Наприклад, перед укладанням плитки, лінолеуму, полімерних покриттів і інших необхідно домогтися ідеально чистої поверхні. Тільки тоді якість підлогового покриття буде відповідати всім нормам і служити буде довго.

В цехах деревообробки та металообробки промислові пилососи просто необхідні. Адже дерев'яні і металеві стружки розносяться по приміщенню, потрапляють у двигуна верстатів, та можуть викликати зупинку виробництва, що призведе до суттєвих втрат підприємства. До того ж, недотримання чистоти на робочому місці неприпустимо з охорони праці. Деревний пил піднімається з підлоги при переміщенні робітників і осідає в легенях, чим порушує нормальну роботу людського організму і може призвести до вельми сумних наслідків.

Врешті-решт, людина може просто послизнутися на стружці, не помітивши під нею розлите масло, воду та інше, що може привести до травм. Дотримання техніки безпеки на виробництві - обов'язкова та невід'ємна частина виробничого процесу.

Але, для кожного виробничого процесу потрібно підбирати певний промисловий пилосос, щоб просто не переплатити за не потрібні функції для Вашого випадку. Але і економити на необхідних функціях теж не можна.

Щоб визначитися з вибором пилососа, необхідно знати, які завдання він повинен виконувати. Не всі промислові пилососи можуть впоратися з вологим і мокрим сміттям. Також, потрібно враховувати склад пилу, що утворюється у Вашому конкретному випадку. При обробці деревини утворюється органічний або змішаний пил, так як деревина може оброблятися абразивом. При обробці металу утворюється неорганічний пил. Для зручності, весь пил класифікували по вибухонебезпечності і впливу на організм людини. У відповідності з класом пилу потрібно і підбирати промисловий пилосос.

Клас L. Цей вид пилу утворюється при будівництві і вважається малонебезпечним. У такому пилу містяться гіпс, лаки, цемент, фарби та ін. Так як цей вид безпечний, то і вимоги при виборі будівельного пилососа самі мінімальні. Пилососу не обов'язково володіти системою вимірювання повітряного потоку і в ньому можуть стояти найпростіші фільтри.

Клас M. Цей вид пилу відноситься до средньонебезпечного і може в собі поєднати частки марганцю, деревини, нікелю, алюмінію та ін. Ці пилососи повинні мати більш складну систему фільтрації з декількох фільтрів і передбачена система вимірювання повітряного потоку. Також, до цього класу пилу передбачені більш жорсткі вимоги до утилізації.

Клас H. Цей клас пилу відноситься до високонебезпечних. В пилу можуть бути присутні частинки свинцю, цвілі і різні віруси. Вимоги до утилізації даного виду пилу дуже високі. Утилізація повинна проводитися ретельніше. Промисловий пилосос для такого пилу повинен бути обов'язково оснащений автоматичним контролем повітряного потоку і складною системою фільтрів.

Варто відзначити, що іноді є необхідність у збиранні вибухонебезпечних відходів. Для прибирання такого пилу потрібні спеціалізовані промислові пилососи. Клас захисту електробезпеки в таких агрегатах повинен бути не нижче ІР54. У таких пилососах не встановлюються графітові щітки, щоб уникнути загоряння при терті.Starmix

Також, потрібно розуміти в якому режимі буде працювати пилосос, який обсяг пилу потрібно буде прибирати. Для прибирання невеликого приватного цеху металообробки або деревообробки не має сенсу купувати потужний агрегат для безперервної роботи. Просто, навіщо переплачувати.

Природно, чим більше потужність пилососа, тим швидше, більш якісніше він буде виконувати необхідні завдання. Але, чим більша потужність агрегату, тим вище навантаження на мережу. І потрібно враховувати якість електропроводки в точці підключення агрегату.

Ступінь розрядження – важлива характеристика при виборі будівельного пилососа. Чим вище цей показник, тим більше важкий пил може підняти агрегат. Також, необхідно враховувати обсяг баку пилососу. Малі обсяги дозволяють агрегату бути більш мобільним і легким, але в той же час, змушує оператора частіше чистити агрегат, що відбивається на часі прибирання великих приміщень.

Чому варто віддати переваги промислових пилососів Starmix?

Та хоча б тому, що ця компанія випускає пилососи практично ціле століття. Природно, компанія, яка виготовляє пилососи майже 100 років (з 1925 року), просто не може виконувати їх неякісно. Адже компанія продовжує свою діяльність, а значить агрегати користуються високим попитом. Навряд чи погані речі купували б такий тривалий час. З року в рік компанія Electrostar модернізує виробництво і підвищує якість продукції.

Пилососи Starmix значно перевершують за якістю своїх конкурентів більш зносостійкими елементами двигунів і корпусу. За перші 20 років роботи компанії, продукція почала поставлятися в 49 країн земної кулі. А це вже саме по собі показник найвищої якості. Впевненість в якості промислових пилососів Starmix дозволяє надавати набагато більш тривалу гарантію на агрегати, ніж на аналогічну продукцію інших виробників. Придбати промисловий пилосос Starmix Ви можете в нашому інтернет-магазині, вибравши необхідну модель в каталозі. Якщо в каталозі немає необхідної моделі, Ви завжди можете звернутися до наших менеджерів та замовити необхідну модель або комплектацію. Ми цінуємо наших клієнтів і завжди готові розглянути пропозиції.

На даній сторінці будуть представлені статті та деякі описи пропонованих нами товарів, а також деякі теоретичні аспекти на допомогу майстру.

наверх