• info@evroinstrument.com
  • 0677884218
  • 0
  • Кошик порожній

Складність вибору: пластикові або дерев'яні вікна

Складність вибору: пластикові або дерев'яні вікна

Складність вибору: пластикові або дерев'яні вікна

ЄвроІнструмент | 09.04.2016 2849

пластикові або дерев'яні вікнаПри необхідності заміни старих вікон перед кожним споживачем виникає серйозна проблема вибору: який же тип вибрати для того, щоб він надійно захищав приміщення від факторів зовнішнього середовища, при цьому мав доступну вартість і міг прослужити тривалий період? На ринку на сьогоднішній день представлена велика кількість моделей, однак головне суперництво спостерігається між пластиковими і дерев'яними моделями.

Пластикові вікна на сьогоднішній день надзвичайно популярні. Вони випускаються в широкому розмаїтті колірного оформлення, прекрасно чистяться і надійно захищають приміщення від шуму, втрат тепла і пилу, при цьому маючи доступну практично для кожного споживача вартість. Серед недоліків варто відзначити повну герметичність, через яку порушується циркуляція повітря в приміщенні, що може привести до випадання конденсату при підвищеній вологості повітря. Також при наявності великих подряпин усунути їх з поверхні профілю практично неможливо.

Основною перевагою дерев'яних моделей є екологічна чистота і натуральність матеріалу виробництва. Його поверхня може бути відремонтована за допомогою шпаклівок, а покриття лаком забезпечить надійний захист деревини від різних зовнішніх факторів. Для того, щоб додати конструкції необхідний зовнішній вигляд, можуть бути застосовані різні фарби. Завдяки мікропорами в структурі дерева, такі вікна не порушують циркуляцію повітря і мають функції по регулюванню мікроклімату всередині приміщення завдяки виводу зайвої кількості вологи. До недоліків варто віднести складність монтажу конструкції і більш високу вартість у порівнянні з виробами з пластика. Також увагу необхідно звернути на рівень вологості деревини, так як якщо він буде вище норми, то в процесі експлуатації вікно може деформуватися, що призведе до виникнення тріщин на поверхні або неможливості відкрити стулку.

Отже, повна герметичність і надійний захист від факторів зовнішнього середовища за доступною ціною, або комфортний мікроклімат і екологічна чистота за трохи більші гроші. Вибір, як завжди, залишається за споживачем.

На даній сторінці будуть представлені статті та деякі описи пропонованих нами товарів, а також деякі теоретичні аспекти на допомогу майстру.

наверх