• info@evroinstrument.com
  • 0677884218
  • 0
  • Кошик порожній

Системи вентиляції в басейні

Системи вентиляції в басейні

Системи вентиляції в басейні

ЄвроІнструмент | 12.05.2016 2987

Системи вентиляції в басейніОстаннім часом величезну популярність придбали різні типи вентиляції, кондиціонування і системи клімат-контролю в басейни. Насамперед це пов'язано з масовою появою незліченної кількості таких закладів і, відповідно, їх доступністю.

Басейном сьогодні мало кого можна здивувати. Котеджі і заміські особняки особливо рясніють такими плавальними спорудами. Ось тут і виникає питання про систему вентиляції, яка необхідна, по-перше, для комфортного проведення часу, а по-друге, для заощадження цілісності всієї архітектурної конструкції. Адже кожен з нас знає, наскільки згубним може бути вплив вологи і вогкості не тільки на металеві конструкції, а й самого приміщення (стіни, підлоги, стелі і т.д.)

Тому вентиляція водних резервуарів - справа відповідальна, що вимагає додаткових витрат на сервісне обслуговування кондиціонерів і іншого кліматичного обладнання. Фахівці, які займаються такими делікатними питаннями, повинні мати достатньо досвіду, знань і бути чудовим професіоналом своєї справи.

Головне умови для нормальної роботи системи вентиляції - це точні розрахунки площа і розміри приміщення з урахуванням будь-яких тонкощів в архітектурному проекті будівлі. Повітря в таких приміщеннях повинен циркулювати рівномірно. Також слід зробити правильний перерозподіл повітряних потоків, щоб уникнути кисневих застоїв.

Іншим важливим умовою є наступне - ні за яких умов не можна об'єднувати дві системи вентиляції: загальну (для всього будинку) і конкретно для водного резервуару.

Основне завдання, яке стоїть перед системою вентиляції в басейні - це зменшення вологості і постачання свіжим повітрям всього басейну, для чого додатково використовуються приточно-витяжні системи аерації.

На даній сторінці будуть представлені статті та деякі описи пропонованих нами товарів, а також деякі теоретичні аспекти на допомогу майстру.

наверх