• info@evroinstrument.com
  • 0677884218
  • 0
  • Кошик порожній

Вибір пилососа

Вибір пилососа

Вибір пилососа

ЄвроІнструмент | 07.03.2018 2208

У більшості будинків є килимове або будь-яке інше підлогове покриття, яке необхідно регулярно пилососити. Як правило, ви повинні робити це хоча б раз на тиждень. Даний процес запобігає просочування бруду в глибину волокон килима. Це означає, що з пилососом вам не доведеться мити свої килими так часто, як раніше.

Перша характеристика пилососа, на яку варто звернути увагу - це його вага. Це може здатися неважливим, адже ви не збираєтеся використовувати його цілодобово. Однак ви будете здивовані тим, як швидко ваші руки і зап'ястя можуть втомитися. Крім того, вам, можливо, доведеться переміщати пилосос вгору і вниз по сходах, що досить важко при його важкій вазі.Starmix TS 714 RTS HEPA

Друга характеристика, яка важлива для пилососа - маневреність. Це необхідно, щоб він вмів робити повороти і переміщатися по квартирі з максимальною легкістю в будь-якому напрямку. У деяких пилососів є функція обороту на 360 градусів. Маневреність також означає, що пилосос легко пройде під кавовим столиком і диваном.

Третя характеристика - операція без мішка. Вакуумні мішки лише ускладнюють роботу пилососа і вимагають додаткових витрат для їх заміни. До того ж вони забруднюють навколишнє середовище. Кращим варіантом буде пластиковий контейнер, який можна легко дістати з пилососа, промити і просушити.

Спеціально розроблена модель Starmix TS 714 RTS HEPA зі зниженим рівнем шуму. Ідеально підходить для прибирання офісних приміщень в робочий час і в готелях. Може використовуватися без мішка пилозбірника. Клас енергоефективності А.

Висока сила всмоктування і продуктивність гарантують швидке і ефективне прибирання. Регулювання потужності і еко-режим дозволяють вибрати оптимальні параметри роботи для будь-якої поверхні. Прогумовані колеса і поворотні ролики для безшумного і легкого переміщення. гумові накладки на корпусі забезпечать збереження меблів.

На даній сторінці будуть представлені статті та деякі описи пропонованих нами товарів, а також деякі теоретичні аспекти на допомогу майстру.

наверх