• info@evroinstrument.com
  • 0677884218
  • 0
  • Кошик порожній

Краща робота без пилу

Краща робота без пилу

Краща робота без пилу

ЄвроІнструмент | 01.08.2019 1561

дрібний пил

 Небезпека: без відповідних захисних засобів, ви вдихаєте найменші частинки пилу. У найгірших випадках вони проникають у альвеоли, де завдають серйозних пошкоджень.

Ідеальне рішення: своєчасне уникнення розвитку пилу завдяки використанню високоефективних електричних вакумних очисників Starmix.

Перевага: вони безпосередньо вбирають частинки пилу в єлектричний інструмент з інтелектуальним очищенням імпульсного  фільтра.

размір пилу

Не ризикуйте!

Неважливо де ви працюєте - пил виникає скрізь. Тому важливо знати про небезпеку, яка може виникнути. Пил класифікують від легкого та середнього до високого небезпечного пилу. При високому впливі, пил часто призводить до захворювань - в крайньому випадку спричиняє навіть рак легенів.

Не забувайте: дрібніший пил - більш страшний

Загальне правило: чим дрібніший пил, тим більший ризик здоров'я. Тому різні розміри часток мають різні небепеки:

< 10 мкм Знижуэ функцію легенів

< 2 мкм  Захворювання шкіри та очей

< 1 мкм Пухлини

< 0,1 мкм Захворювання сердця та легенів

Без пилу замість замороження будівництва!

з 1 червня 2010 року введено нові технічні правила щодо небезпечних матеріалів (TRGS 559). Законодавці передбачають, що машини та обладнання повинні працювати таким чином, щоб якомога менше викидати пил.* У деяких країнах влада вже закриває будівельні майданчики, де не використовують пилозбірники.

На даній сторінці будуть представлені статті та деякі описи пропонованих нами товарів, а також деякі теоретичні аспекти на допомогу майстру.

наверх