• info@evroinstrument.com
  • 0677884218
  • 0
  • Кошик порожній

Робота з гіпсокартоном і швами

Робота з гіпсокартоном і швами

Робота з гіпсокартоном і швами

ЄвроІнструмент | 02.03.2017 1840

Работа с гипсокартоном и швамиНа гіпсокартонній поверхні велике естетичне і конструкційне значення має закладення швів і стиків, що утворюються між обшивальними листами. Заповнювати шви між гіпсокартоном, влаштовувати примикання з конструкціями досить важке завдання, коли роблять гіпсокартонну обшивку. Практично половину робочого часу потрібно витратити на таку роботу, а якщо потрібно це зробити дуже якісно, ​​то і більше половини.

Якщо часу в обріз, то правильні шви зможуть зробити тільки висококваліфіковані працівники і то якщо їм надати стабільні умови мікроклімату в приміщенні. Адже досить часто на поверхнях внаслідок неправильної роботи з'являються в області швів тріщини, буває, що поверхня стає не придатною до подальшого фарбування або обклеювання шпалерами і інші різні неприємності. Всі такі питання потрібно відразу ж вирішити на початковому етапі планування гіпсокартонних робіт.

Якщо людина, знатиме якої, якості поверхня то він зможе скоротити як тимчасові, так і матеріальні витрати по оплаті робітникам і вартості робочого матеріалу. Адже є велика різниця в закладенні швів в два прийоми і чотири.

На даній сторінці будуть представлені статті та деякі описи пропонованих нами товарів, а також деякі теоретичні аспекти на допомогу майстру.

наверх