• info@evroinstrument.com
  • 0677884218
  • 0
  • Кошик порожній

Рекомендації з укладання керамічної плитки

Рекомендації з укладання керамічної плитки

Рекомендації з укладання керамічної плитки

ЄвроІнструмент | 09.04.2016 3034

Рекомендації з укладання керамічної плиткиУкладання керамічної плитки є складним технологічним процесом, який вимагає копіткої праці.

У даній статті буде кілька порад, яких варто дотримуватися, щоб досягти потрібних результатів. Спочатку розраховують кількість плитки, щоб покрити їй всю поверхню, але також потрібно враховувати, що зазвичай довжина стіни виявляється не кратною довжині плитки. Ще слід звернути увагу на виступи, раковини, крани, ніші в ванних кімнатах - це все вимагає обрізки плитки. Можливо, буде знайдений брак, тому до кількості треба додавати 10-15 відсотків.

Щоб якісно виконати роботу, потрібно підготувати приміщення, тобто вирівнюють всі поверхні і кути. Якщо ж залишилися незначні нерівності, то застосовуються самовирівнюючі суміші. Готова основа дає високе зчеплення з плиткою.

Найбільшого поширення набуло укладання плитки на цементний розчин, який має в своєму складі пісок, цемент і пластифікатор. Використовуються також різні клейові суміші. Якщо застосовують їх, то на вирівняну поверхню наносять ґрунтовку, щоб захистити її від вбирання клею, тим самим заощадивши його. Керамічну плитку очищають від упаковки і парафіну, які захищають її під час транспортування. Перед застосуванням плитку зволожують.

Укладати плитку починають знизу, відкладаючи місце під шов. Для рівномірності шва користуються спеціальними пластиковими хрестиками. Товщина шва повинна складати 2-4 мм. При роботі рівність кладки найчастіше перевіряють рівнем. Заключним етапом укладання плитки є застосування затирки для швів, яка захищає від бруду і цвілі.

Дотримуючись всіх цих рекомендацій і користуючись якісної керамічною плиткою для облицювання поверхні, можете бути впевнені, що вона прослужить довгий час.

На даній сторінці будуть представлені статті та деякі описи пропонованих нами товарів, а також деякі теоретичні аспекти на допомогу майстру.

наверх