• info@evroinstrument.com
  • 0677884218
  • 0
  • Кошик порожній

Установка кухонної мийки своїми руками

Установка кухонної мийки своїми руками

Установка кухонної мийки своїми руками

ЄвроІнструмент | 17.12.2020 714

Хоча кожна кухня унікальна, все ж є деякі поради, яких варто дотримуватися при монтажу мийки. За допомогою набору простих інструментів ви зможете виконати установку самостійно, не вдаючись до послуг професіоналів. Поряд з духовкою, варочною поверхнею і витяжкою, мийка є одним з найнеобхідніших кухонних атрибутів. Сьогодні на ринку представлено безліч варіантів різних форм і забарвлень. Найбільш популярними і недорогими є врізні мийки з нержавіючої сталі. Завдяки своїй невибагливості і практичності вони найчастіше зустрічаються на кухні в порівнянні з іншими моделями. Крім цього, вони мають привабливу ціну і не дуже складні в монтажу. Тому ви без особливих зусиль зможете виконати монтаж самостійно, не користуючись послугами професіоналів.

Для того, щоб монтаж був якісним і зручним, необхідно підготувати деякі інструменти, без яких ніяк не обійтися:

• електролобзик;

• пристрій для вирізання отвору в кухонних мийках

• невелика дриль;

• набір викруток та плоскогубці;

• простий олівець.

Для початку необхідно визначитися з місцем установки тумби, після цього перевірити, щоб комунікації вільно діставали до цього місця з невеликим запасом. Потім можна приступати до визначення місця розташування самої мийки.

При цьому найкраще відступати 10-12 см від переднього краю, а від стін - не менше одного сантиметра. Для розмітки зазвичай використовують простий олівець або маркер, яким обводять перевернуту мийку. Після чого, відступаючи близько 15-20 мм від лінії, проводиться ще одна. Вона і буде орієнтиром для випилювання отвору лобзиком. Це найкраще робити, надійно утримуючи стільницю. Якщо ж вона вже закріплена на тумбі, то необхідно перевірити, чи не заважають мийці внутрішні перегородки і полиці меблів, якщо такі є, вам доведеться робити в них відповідні Надпіли.

Після цього слід всі кромки готового отвору обробити герметиком для того, щоб виключити потрапляння в них вологи. Для цього необхідно повністю видалити пил і тирсу з лобзика, після чого використовувати герметик. Найчастіше в таких цілях застосовують силікон.

Після перерахованих етапів можна приступати до складання мийки та змішувача. Так як, кожна модель має свої особливості конструкції, найкраще дотримуватися докладної інструкції від виробника, щоб нічого не забути і не переплутати. Крім цього, для того, щоб мийка міцно трималася на стільниці, вона оснащена спеціальними кріпленнями, які необхідно використовувати по всьому периметру отвору.

Після того, як мийка встановлена ​​на своє місце, необхідно з'єднати водяні і каналізаційні шланги, а також перевірити герметичність всіх стиків і різьбових з'єднань.

На даній сторінці будуть представлені статті та деякі описи пропонованих нами товарів, а також деякі теоретичні аспекти на допомогу майстру.

наверх