• info@evroinstrument.com
  • 0677884218
  • 0
  • Кошик порожній

Обираємо пилосос

Обираємо пилосос

Обираємо пилосос

ЄвроІнструмент | 22.08.2017 2482

Обираємо пилососЯкщо вас зацікавив пилосос, призначений тільки для сухого прибирання, то з них можна виділити три основні типи: з мішком для збору пилу, з циклонічним контейнером і комбіновані пилососи. Перші - традиційні пилососи, мають або змінний мішок для збору пилу, який потрібно регулярно міняти, або знімний мішок, який потрібно періодично витрушувати, процедура зовсім не з приємних. Циклонічний контейнер в своєму використанні набагато зручніше, сміття і пил збираються на дні пластикового стакана і потім легко витрушують. Ще одна вагома перевага циклонічних пилососів - це те, що при заповненому контейнері його потужність не зменшується на відміну від пилососів з мішком.

Комбіновані пилососи являють собою поєднання пластикового контейнера і мішка, такий варіант має властивість глибокого очищення.

Якщо ви любитель ідеальних прибирань, зверніть увагу на пилососи з функцією вологого очищення. Вони бувають з водяним фільтром, в резервуар яких заливається вода і поглинається пил просочується водою. Єдиний недолік таких пилососів - необхідність промивати резервуар після збирання. існують миючі пилососи, що поєднують як суху чистку, так і вологу, причому чистять вони не тільки килими і меблі, але і сантехніку. Недолік - великі габарити і невелика маневреність, та й ціна їх в 2 рази вище, ніж у сухих пилососів.

На що потрібно звернути увагу після того, як ви визначилися з типом пилососа? Перш за все - на його потужність, 1500-2000 Вт буде цілком достатньо. Чим вище потужність - тим більше витрата споживаної енергії. Хороший пилосос має розсувну телескопічну трубу, набір насадок. Показник шуму не повинен бути вище 76 дБ і особливу увагу потрібно приділити системі фільтрації, чим більше ступенів фільтрації має пилосос, тим більша ймовірність того, що поглинаючий пил буде утримуватися всередині, а не повертатися в повітря. Деякі моделі пилососів налічують 9 ступенів фільтрації.

На даній сторінці будуть представлені статті та деякі описи пропонованих нами товарів, а також деякі теоретичні аспекти на допомогу майстру.

наверх