• info@evroinstrument.com
  • 0677884218
  • 0
  • Кошик порожній

Нова форма і прямі ріжучі ножиці BESSEY Erdi D39ASS

Нова форма і прямі ріжучі ножиці BESSEY Erdi D39ASS

Нова форма і прямі ріжучі ножиці BESSEY Erdi D39ASS

ЄвроІнструмент | 13.02.2020 1131

За допомогою Erdi D39ASS компанія BESSEY представляє на ринку для металообробної промисловості абсолютно нове покоління форм з комбінованим важелем і прямих ножиць. Ці ножиці дозволяють швидше і точніше працювати, спрощуючи роботу. Інноваційним в сегменті ножиць є спеченная сталева вставка, розроблена власними силами. Це значно знижує тертя в області стику, що робить ножиці надзвичайно плавними та зносостійкими.

 Інноваційний дизайн ножиць Erdi Ideal встановлює стандарти в проектуванні і будівництві. BESSEY зменшив кут відкриття ручки, так що користувач може використовувати всю довжину різання при кожному розрізі. Подвійне комбіноване плече додатково зменшує необхідне зусилля.

 Нова форма і прямі ріжучі ножиці від BESSEY пропонують користувачеві значні переваги щодо якості. Ножиці мають надзвичайно міцну область з'єднання, яка доповнюється недавно розробленої вставкою з спеченной стали. Ця особливість абсолютно унікальна в сегменті ножиць і знижує тертя в області суглоба. В результаті D39ASS відрізняється плавним ходом і дуже зносостійким. Крім того, область з'єднання надійно закріплена болтом зі стійкою шпилькою. Накладка з нержавіючої сталі, надіта на з'єднання, надає листовому металу футуристичний вигляд, а також захищає розташовану під ним пружину, яка встановлена ​​в корпусі і не вимагає технічного обслуговування.

 Завдяки загальній довжині 230 мм і довжині різання 30 мм, нова форма Erdi і прямі ріжучі ножиці надзвичайно компактні і зручні у використанні. Надзвичайно компактна ріжучий головка з гвинтовим з'єднанням з частково втопленою головкою є ключовою конструктивною особливістю D39ASS. Компактна форма дозволяє з високою точністю різати вигини і найвужчі радіуси, а також дуже ефективна при прямолінійних розрізах - будь то на краю листа або в центрі панелі. Оскільки різак з нержавіючої сталі має особливу твердість 61 HRC, Erdi D39ASS може різати без зусиль і точно крізь листи товщиною до 1,2 мм. Засувка, розташована по центру на верхній рукоятці, гарантує, що справа наліво і лівосторонні користувачі зможуть легко використовувати ножиці без зміни рукоятки.

 Нові ножиці Erdi Ideal від BESSEY використовуються для опалення, кондиціонування повітря і сухих будівельних робіт, а також у багатьох інших галузях. Вони призначені для прямих і вигнутих розрізів і доступні як для правої, так і для лівої ріжучої моделі у спеціалізованих дилерів.

 У BESSEY ми маємо давню традицію виробництва таких інноваційних, практичних рішень для продуктів, як ця. Оскільки в 1889 році в Штутгарті був заснований завод холоднотянутой стали, розташована в Бітігхайм-Біссінгені компанія продовжує піднімати планку технологій затиску і різання. В даний час BESSEY пропонує більше 1600 продуктів, і у них є спеціальне рішення практично для будь-якого застосування. Наша увага зосереджена на точності і довговічності, зручності і безпеки.

«Перестати поліпшуватися - значить перестати бути хорошим». Це був девіз засновника компанії Макса Бессі, і він залишається нашим керівним принципом сьогодні - у всьому, що ми робимо і робимо. Це означає, що ми постійно розробляємо нові продукти і покращуємо існуючі, щоб полегшити життя користувача на основі інноваційних ідей. Такі інновації варті того.

На даній сторінці будуть представлені статті та деякі описи пропонованих нами товарів, а також деякі теоретичні аспекти на допомогу майстру.

наверх