• info@evroinstrument.com
  • 0677884218
  • 0
  • Кошик порожній

Використовуючи оптичний нівелір

Використовуючи оптичний нівелір

Використовуючи оптичний нівелір

ЄвроІнструмент | 09.04.2016 3101

НівелірНівелір - це прилад, який використовується для просторово-геометричних вимірювань в процесі будівництва, проектування, спорудження самих різних інженерних конструкцій. Сучасний оптичний нівелір дозволяє домагатися визначення різниці висоти в різних точках. Відзначимо, що складається оптико-механічний нівелір з декількох складових частин. Перш за все, це регульований штатив (в більшості випадків, виконаний у вигляді триноги), який необхідний, щоб привести в робочий стан треножник і надійно закріпити його, рівень, чутливий до нахилу, а також обертається зорова труба.

Вісь візира призводять в необхідне положення за допомогою підйомного гвинта, але більшість сучасних моделей проводять цю операцію автоматично, за допомогою спеціального компенсатора. В даний час виробниками пропонується не тільки оптичні вимірювальні інструменти, але також і нівеліри, які працюють за іншим принципом. Найбільшого поширення змогли отримати лазерні високоточні нівеліри, мультіпрізменний і ротаційні. Найширші можливості налаштування і управління режимом роботи користувачам представляють цифрові нівеліри. Сучасними нівелірами забезпечується висока точність процесу вимірювання, вони здатні функціонувати в умовах яскравого сонячного світла, при істотних вібронагрузках, при активному конвекційному русі повітря.

В даний час на ринку існує велика кількість інтернет магазинів, які пропонують покупцям безліч варіантів професійного нівелювальних обладнання, причому, за найбільш прийнятними цінами. Сьогодні вимірювальний інструмент (нівеліри, далекоміри) має величезне значення для якісного виконання будівельних робіт.

На даній сторінці будуть представлені статті та деякі описи пропонованих нами товарів, а також деякі теоретичні аспекти на допомогу майстру.

наверх