• info@evroinstrument.com
  • 0677884218
  • 0
  • Кошик порожній

Викрутка або найпростіший інструмент для електромонтажу

Викрутка або найпростіший інструмент для електромонтажу

Викрутка або найпростіший інструмент для електромонтажу

ЄвроІнструмент | 09.04.2016 2926

ВикруткаВикрутка є невід'ємною частиною будь-яких ремонтних робіт, будь то побутові справи, електромонтажні або навіть ремонт машини. Але насправді цей звичний електромонтажний інструмент має величезну кількість різновидів, і багато виробників працюють, щоб створити найбільш практичні і зручні екземпляри, не забуваючи, звичайно, і про безпеку працівника.

Однією з таких компаній є Proxxon, багато років працює в цій сфері і домоглася поваги серед професійних електромонтажників, яким якість продукції, що випускається компанією Проксон, дуже подобається. Інструменти для монтажу від компанії Proxxon Industrial мають зручну рукоятку, що повторює форму руки, завдяки чому, тримати її дуже комфортно, навіть протягом тривалого проміжку часу. Термопластичний еластомер, вставки з якого є на рукояті, дозволяє максимально зменшити ковзання і зусилля, що додається рукою для стиснення. Також, завдяки ущільненню верхній частині інструменту з'являється можливість працювати з прикипіла гвинтами і шурупами, так як збільшується робочий момент.

Компанія Proxxon надає широкий асортимент видів робочої області викрутки, враховуючи все різноманіття шліців гвинтів і шурупів, використовуваних в індустрії будівельних матеріалів. Виробники подбали і про довговічність продукції, що виготовляється. Робоча частина інструменту Industrial виготовлена зі сталі, що пройшла термообробку, з вмістом хром-молібден-ванадієвої лігатури. Для зручності жало зроблено магнітним, що дозволяє проводити ремонтні роботи, навіть якщо робоча область розташована вертикально. Також на робочій частині є лазерна маркування, що дозволяє не побоюватися зламу, при використанні викрутки в якості важеля.

На даній сторінці будуть представлені статті та деякі описи пропонованих нами товарів, а також деякі теоретичні аспекти на допомогу майстру.

наверх