• info@evroinstrument.com
  • 0677884218
  • 0
  • Кошик порожній

Інноваційнний інструмент Wiha

Інноваційнний інструмент Wiha

Інноваційнний інструмент Wiha

ЄвроІнструмент | 08.02.2016 2497

инструмент Wiha

Інструменти Wiha виробляються більше 70 років і є сімейним бізнесом. Асортимент компанії налічує більше 3500 видів ручного інструменту, над створенням яких працюють понад 800 співробітників.

Інновації, висока якість і надійність є основними цінностями виробника Wiha з виробничим центром в Німеччині. Завдяки високій компетентності і впровадження, новаторських ідей, компанія Wiha стала популярною і відомою маркою, що пропонує високоякісний професійний інструмент. Асортимент інструментів марки Wiha виділяється високою якістю, а постійний розвиток направлено на забезпечення максимальної зручності для споживача і для полегшення його роботи. Сертифікат DIN ISO 9001: 2000, і численні нагороди за унікальний дизайн є тому підтвердженням послідовної і успішної політики Wiha, в центрі уваги якої завжди знаходиться в першу чергу споживач.      

Кожен інструмент Wiha є унікальним виробом високої якості і користується популярністю серед професіоналів, але особливу популярність компанія Wiha отримала, завдяки групі викруткових інструментів, які складають основу асортименту компанії.

WIHA - Кращий інструмент для професіоналів. WIHA розробляє і випускає інструменти найвищої якості, які чудово функціонують і виконані в перспективному дизайні.

наверх