• info@evroinstrument.com
  • 0677884218
  • 0
  • Кошик порожній

Інноваційнний інструмент Wiha

Інноваційнний інструмент Wiha

Інноваційнний інструмент Wiha

ЄвроІнструмент | 08.02.2016 3128

инструмент Wiha

Інструменти Wiha виробляються більше 70 років і є сімейним бізнесом. Асортимент компанії налічує більше 3500 видів ручного інструменту, над створенням яких працюють понад 800 співробітників.

Інновації, висока якість і надійність є основними цінностями виробника Wiha з виробничим центром в Німеччині. Завдяки високій компетентності і впровадження, новаторських ідей, компанія Wiha стала популярною і відомою маркою, що пропонує високоякісний професійний інструмент. Асортимент інструментів марки Wiha виділяється високою якістю, а постійний розвиток направлено на забезпечення максимальної зручності для споживача і для полегшення його роботи. Сертифікат DIN ISO 9001: 2000, і численні нагороди за унікальний дизайн є тому підтвердженням послідовної і успішної політики Wiha, в центрі уваги якої завжди знаходиться в першу чергу споживач.      

Кожен інструмент Wiha є унікальним виробом високої якості і користується популярністю серед професіоналів, але особливу популярність компанія Wiha отримала, завдяки групі викруткових інструментів, які складають основу асортименту компанії.

На даній сторінці будуть представлені статті та деякі описи пропонованих нами товарів, а також деякі теоретичні аспекти на допомогу майстру.

наверх