• info@evroinstrument.com
  • 0677884218
  • 0
  • Кошик порожній

Плоскогубці як незамінний інструмент

Плоскогубці як незамінний інструмент

Плоскогубці як незамінний інструмент

ЄвроІнструмент | 14.04.2020 1253

До переліку ручного підсобного інструменту входить безліч різних виробів і універсальних пристроїв, до загальної кількості подібного інструментарію відносяться і всім відомі плоскогубці. Майстер практично кожної галузі, де передбачається фізична праця, має в наборі власного інструменту якісні і надійні плоскогубці. Дане знаряддя праці незамінне при проведенні ремонтно-будівельних, електромонтажних, столярно-теслярських і слюсарних робіт, проте використовуються плоскогубці майже, що у всіх фізично-активних областях ремонту і виробництва.

 Не має сенсу перераховувати конкретні приклади робіт, при яких задіяні плоскогубці, варто відзначити лише те, що даний інструмент в основному використовується тільки для тимчасового затиску інакше міцної фіксації виробів. З огляду на широку область використання цього інструменту справедливо загострити увагу на його технічні особливості і можливо навіть дізнатися про плоскогубцях щось нове.

 Традиційні плоскогубці складаються з двох основних елементів, які в центрі обертання з'єднані штифтом, в зборі ці складові інструмент деталі утворюють ручку і робочу щелепу плоскогубців. Крайні частини щелеп інструменту називається плоскими губками, вони мають рифлену поверхню, що дозволяє надійно затискати плоскогубцями різні деталі. За плоскими губками слідують увігнуті губки, вони також мають рифлену поверхню, але з уже меншою частотою зубців, а призначені вони для затиску більш об'ємних деталей. У самого заснування щелепи плоскогубців розташовуються ріжучі кромки, з їх допомогою можна перекушувати не надто товсті фрагменти кольорових металів. У деяких моделях плоскогубців на їх обертається сполучної частини є паз під вкладення і перекушування м'якого дроту.

 Найпопулярнішими поломками плоскогубців є розхитування їх штифта, псування різальних крайок і замилювання рифленої поверхні губок. Однак причинами таких несправностей є необережне поводження з плоскогубцями. Нерідко за допомогою даного інструменту майстра ріжуть шурупи, шматують товсту металеву дріт і навіть висмикують цвяхи і все це впливає на термін експлуатації інструменту. Рифлену поверхню і ріжучі кромки плоскогубців можна відновити шляхом рівномірного сточування щелепи і нанесення на робочу частину нового рельєфу, а розхлябаний штифт вимагає нової розточення порожнини і заміни його на новий більш товстий штифт. Однак для рентабельного ремонту плоскогубців повинна бути особлива причина, адже вартість даного інструменту не настільки велика.

 Вибір плоскогубців необхідно аргументувати їх діапазоном захоплення, так як це єдиний критерій, що враховується абсолютно всіма споживачами, а решта якості, як і наявність додаткових функцій інструменту, визначаються особисто.

На даній сторінці будуть представлені статті та деякі описи пропонованих нами товарів, а також деякі теоретичні аспекти на допомогу майстру.

наверх