• +38(098) 158-80-88
  • info@evroinstrument.com
  • 0677884218
  • 0
  • Кошик порожній

Baumesser

Фільтр
від: до:

(37) Baumesser

(37) Україна

(37) Витратні інструменти

(37) Без спеціальних пропозицій

Всього: 37

Інструмент ТМ «Baumesser» починає свою історію з 2010 року і виготовляється на новітніх автоматизованих лініях виробництва компанії Dr. Fritsch GmbH, яка визнана світовим лідером з виробництва обладнання для алмазної промисловості.

Для виробництва використовуються сучасні матеріали і прогресивні технології, реалізовані на обладнанні з Німеччини та Італії. Нова технологія подвійного пресування алмазоносного шару «Doppelstark Tech» забезпечує максимальну щільність, що призводить до збільшення терміну експлуатації диска в 2 рази в порівнянні з традиційною технологією.

Особлива увага приділяється якості продукції, що випускається. На всіх етапах виробництва проводиться контроль якості роботи.

З моменту виходу на ринок алмазного інструменту середньої цінової категорії, продукція Baumesser зарекомендувала себе як якісний інструмент, який при цьому залишається доступним кожному, зважаючи на свою прийнятної ціни.

В даний час алмазний інструмент Baumesser широко представлений і користується заслуженою популярністю в Німеччині, Польщі та інших країнах Східної Європи. Успіх криється в принципі - виробляти якісний продукт за прийнятними цінами. Це не просто рекламне гасло, продукція Baumesser дійсно знаходиться в набагато більш привабливою цінової категорії.

наверх