• +38(098) 158-80-88
  • info@evroinstrument.com
  • 0677884218
  • 0
  • Кошик порожній

ADTnS

Фільтр
від: до:

(27) ADTnS

(27) Україна

(27) Витратні інструменти

(27) Без спеціальних пропозицій

Всього: 27

ADTnS – це передові алмазні технології і сервіс. Перш за все, це алмазний інструмент для промислового застосування в будівництві. Основу асортименту складають рішення для свердління залізобетону, різання залізобетону стенорезние машинами, швонарезчик, бензоріз. Крім готового інструменту, в арсеналі ADTnS товарні змінні сегменти для свердління, стенорезние і інших дисків, а також послуги сервісу і реставрації інструменту.

Головні принципи продукції ТМ ADTnS - це високопродуктивне виконання робіт з найкращими економічними показниками. Це досягається за рахунок застосування спеціальних алмазів та інших високоякісних компонентів, вироблених світовими лідерами галузі, а також найкращих технічних рішень першокласними інженерами компанії.

Продукція ТМ ADTnS - бездоганна якість і передові технології на основі інновацій і унікальних розробок. Ми не зупиняємося на досягнутому, постійно вдосконалюємо алмазний інструмент та випускаємо на ринок новинки, які допоможуть зробити Вашу роботу ще більш ефективною, прибутковою, безпечної і зручної.

наверх