• +38(098) 158-80-88
  • info@evroinstrument.com
  • 0677884218
  • 0
  • Кошик порожній

Alpen

Фільтр
від: до:

(125) Alpen

(125) Австрія

(125) Витратні інструменти

(125) Без спеціальних пропозицій

Всього: 125

Не просто добре, а дуже добре.

З нашими інноваціями ми хочемо гарантувати ще більш точне виконання робіт, більшу надійність і ще більш високий термін служби нашої продукції. Ці високі вимоги ми ставимо перед нашим відділом нових розробок.

Інноваційність при цьому характерна не тільки для методів розробки наших виробів, а й для способів її презентації. Наші упаковки і різноманітні засоби розміщення продукції в місцях продажів підкуповують своїм дизайном, високою функціональністю і своїми екологічними властивостями. Так як в кінцевому підсумку доведено, що професійне оформлення і розміщення продукції в місці продажів значно збільшує оборот. Крім того, інноваційна продукція в будь-якому випадку заслуговує настільки ж інноваційної упаковки.

Ми виготовляємо наші свердла тільки в Австрії. Тільки так можна тримати весь виробничий процес в своїх руках і забезпечувати постійну якість. Точне дотримання технологій виготовлення гарантує найвищу якість кожного виробу. У нас працюють понад 300 співробітників з однією метою: створити інструмент для досягнення чудових результатів.

Численні сертифікації підтверджують найвищі стандарти і контроль якості в ході всього виробничого процесу. Наші спеціальні свердла і свердла по каменю знака технічного контролю PGM (контролюючої організації "Prüfgemeinschaft Mauerbohrer"), який гарантує надійність дюбельних з'єднань. Він видається лише малій кількості обраних виробників. Він гарантує, що відмічені цим знаком свердла виготовлені з дотриманням жорстких допусків на діаметр ріжучої пластини, її симетричне впаивание, а також на обертання свердла без биття.

наверх