• +38(098) 158-80-88
  • info@evroinstrument.com
  • 0677884218
  • 0
  • Кошик порожній

Collomix

Фільтр
від: до:

(4) Collomix

(4) Німеччина

(4) Ручний електро інструмент

(4) Без спеціальних пропозицій

Всього: 4

Більш ніж за 40 років існування німецька компанія Collomix GmbH зарекомендувала себе як виробник надійного і ефективного змішувального обладнання для будівельної галузі. Компанія постійно оновлює і покращує випускається обладнання.

Різноманіття матеріалів і областей застосування вимагає спеціально розроблених систем для досягнення оптимальних результатів.

На будь-якому будівництві на змішування припадає більша частина щоденногї рутинного праці. Професійне змішувальне обладнання та змішувальні інструменти, як і будь-який спеціалізовані інструмент, часто намагаються замінити простим устаткуванням. Багато будівельників продовжують використовувати для вирішення складних завдань змішування звичайні дрилі замість спеціальних ручних міксерів.

Дриль підходить для змішування невеликих обсягів, в основному рідких матеріалів, які вимагають більших обертів. Матеріали з високою в'язкістю або у великих кількостях, цим інструментом якісно не змішати. Це відбувається тому, що електродрилі в основному розраховані на високі обороти, малий обертальний момент і короткий час роботи. З цього, як правило, при використанні дрилі в змішуванні відбувається перегрів двигуна через перевантаження. Використання електродрилі при тривалому процесі роботи, таким чином збільшує витрати на обладнання.

У порівнянні зі звичайними дрилями, ручні міксери COLLOMIX спочатку призначені спеціально для різних, в тому числі важких і густих, матеріалів змішування. Елементи системи приводу забезпечують достатню пропускну здатність і достатню систему охолодження, щоб двигун працював без перегріву, навіть перемішуючи великі обсяги. Спеціальна система перемикання передач забезпечує довгий термін служби і кращі результати продуктивності.

Ручні міксери COLLOMIX мають ергономічний дизайн, який дозволяє зберігати зручне положення тіла в процесі змішування, тим самим полегшуючи роботу. Спеціальні пристрої харчування і електроніка підтримки постійних обертів є оптимальним балансом досягнення високих результатів якості змішування і економії зусиль користувача.

Система передач і контролю навантаження за допомогою регульованої електроніки забезпечує безперервне і постійне зусилля. Крім того, безпечний ON / OFF перемикач забезпечений захистом проти випадкового включення.

наверх