• +38(098) 158-80-88
  • info@evroinstrument.com
  • 0677884218
  • 0
  • Кошик порожній

Knipex

Фільтр
від: до:

(261) Knipex

(261) Німеччина

(66) Кліщі

(55) Кусачки

(11) Болторізи

(11) Слюсарний інструмент

(39) Плоскогубці

(26) Для видалення ізоляції

(9) Круглогубці

(6) Ножиці

(7) Unknown

(4) Пасатижі

(7) Пінцети

(12) Щипці

(5) Набор

(2) труборізи

(1) Ножі, леза

(261) Без спеціальних пропозицій

Всього: 261

Knipex. Інструмент Knipex (книпекс). Купити Knipex, офіційний дилер в Києві, Одесі, Харкові, Львові, Дніпрі, Запоріжжі, (098) 158-80-88. ✈ швидка доставка Кніпекс по всій Україні, оплата при отриманні!

Knipex - одна з небагатьох фірм у світовому просторі, чия історія тягнеться більше сотні років та через два століття. За такий час підприємство опанувало ідеальні технології виготовлення та доводки інструментів. Техніки Knipex збагнули просту річ, щоб бути у всьому найкращими, потрібно використовувати найкращу сталь, яка, до речі, поставляється по спец замовленню, проектувати та монтувати найкращі роботизовані машини по виробництву інструменту. І як би це не звучало в ХХІ сторіччі потрібно мати в своєму штаті кращих мотивованих майстрів, так як, більшість процесів по виготовлення інструменту, його фінішній доводці виконується вручну. Основним асортиментом завода-виробника Knipex® є шарнірно-губцевий інструмент для електромонтажу, ключі та кліщі трубні Кніпекс для сантехніків, будівельний сегмент представлений серією болторізів Knipex CoBolt®, арматурними ножицями та всесвітньо відомими кліщами для вязки арматури. Історія Knipex® багата винаходами та патентами. Сучасні та швидкі відізольовувачі Knipex ErgoStrip та Knipex MultiStrip виконують свою роботу швидко та бездоганно, системи кліщів для обпресування такі як Knipex MultiCrimp®, Knipex PreciForce®, Knipex Twistor16 за лічені секунди доведуть справу по монтажу до кінця. Одним з основним напрямків для Knipex є виготовлення сантехнічних ключів для монтажу запірної арматури та з'єднань - серія 86 гайкових переставних ключів є унікальним винаходом Knipex Візитною карточкою заводу стали трубні кліщі серій Knipex Alligator®, Knipex Cobra® вони володіють надзвичайно міцними робочими губками з індуктивним загартуванням, Knipex Cobra® QuickSet - швидка автоматична фіксація на заготовці, Knipex SmartGrip® повністю автоматично налаштовуються та фіксуються, всі кліщі автоматично стопоряться під навантаженням на заготовці. В сфері різання унікальним винаходом є бокові кусачки Knipex TwinForce® зі збільшеним ріжучим зусиллям та подвійним важелем, Knipex X-Cut® які обладнанні надійним коробчатим шарнірним механізмом із зміщеною віссю та придатні для різання як багатожильних тонкопровідних кабелів так і струни з рояльної сталі.

Компанія Knipex® була номінантом, та багато разів переможцем різних премій та нагород - Eisen-Award, German Sustainability Award, від  організації TÜV як відповідальний роботодавець. У компанії є кілька ключових принципів які формують стратегію розвитку.

  • Менше означає краще: Кніпекс зосередилися на одній групі виробів і домоглися значних результатів в якості та продуктивності. Тому Knipex® вважається сьогодні провідною маркою шарнірно-губцевого інструменту. Споживачі з понад 100 країн світу працюють сьогодні нашим інструментом, і їх стає все більше.
  • Продуктивність, термін служби і ергономічність наших інструментів відповідають вимогам наших професійних споживачів. Тому ми використовуємо особливо якісні матеріали та сучасні способи виробництва. Програма, що включає понад 1000 артикулів, дозволяє зробити оптимальний вибір з урахуванням відповідного застосування, в тому числі в таких сучасних областях, як фотогальваніка, енергія вітру, авіатехніка.
  • Кніпекс новинки і удосконалення інструментів сприяють постійному покращенню результатів роботи і підвищення її ефективності. Так повсякденне застосування нашого інструменту робить роботу наших споживачів легшою, її виконання швидше а результат надійніше. Ми постійно пропонуємо інновації, які встановлюють стандарти інструментального ринку.
  • Наше виробництво знаходиться виключно в Німеччині, і воно служить інтересам суспільства і екології. Наші співробітники на заводі в Вупперталі беруть участь у всіх етапах виробництва - від кування заготовок до упаковки інструменту. Ми забезпечуємо собі технічну перевагу, самостійно розробляючи і створюючи для себе верстати.

Більш 135 років підприємством Knipex-Werk C. Gustav Putsch KG керує родина власників, вже в четвертому поколінні. Knipex® відчуває особливий зв'язок зі своїми співробітниками і жителями регіону. Веде економічну діяльність, твердо орієнтуючись на створення цінної продукції і свідомо приймаючи на себе відповідальність за локальний розвиток. 

наверх