• +38(098) 158-80-88
  • +38(044) 362-50-37
  • office@evroinstrument.com
  • 0677884218
  • 0
  • Кошик порожній

Knipex

Фільтр
від: до:

(103) Knipex

(103) Німеччина

(27) Кліщі

(11) Для видалення ізоляції

(14) Плоскогубці

(20) Кусачки

(8) Ножиці

(4) Круглогубці

(4) Болторізи

(4) Пасатижі

(6) Пінцети

(5) Набор

(103) Без спеціальних пропозицій

Всього: 103

Knipex. Інструмент Knipex (книпекс). Купити Knipex, офіційний дилер в Києві, Одесі, Харкові, Львові, Дніпрі, Запоріжжі, (098) 158-80-88. ✈ швидка доставка Кніпекс по всій Україні, оплата при отриманні!

Knipex - одна з небагатьох фірм у світовому просторі, чия історія тягнеться більше сотні років та через два століття. За такий час підприємство опанувало ідеальні технології виготовлення та доводки інструментів. Техніки Knipex збагнули просту річ, щоб бути у всьому найкращими, потрібно використовувати найкращу сталь, яка, до речі, поставляється по спец замовленню, проектувати та монтувати найкращі роботизовані машини по виробництву інструменту. І як би це не звучало в ХХІ сторіччі потрібно мати в своєму штаті кращих мотивованих майстрів, так як, більшість процесів по виготовлення інструменту, його фінішній доводці виконується вручну. Основним асортиментом завода-виробника Knipex® є шарнірно-губцевий інструмент для електромонтажу, ключі та кліщі трубні Кніпекс для сантехніків, будівельний сегмент представлений серією болторізів Knipex CoBolt®, арматурними ножицями та всесвітньо відомими кліщами для вязки арматури. Історія Knipex® багата винаходами та патентами. Сучасні та швидкі відізольовувачі Knipex ErgoStrip та Knipex MultiStrip виконують свою роботу швидко та бездоганно, системи кліщів для обпресування такі як Knipex MultiCrimp®, Knipex PreciForce®, Knipex Twistor16 за лічені секунди доведуть справу по монтажу до кінця. Одним з основним напрямків для Knipex є виготовлення сантехнічних ключів для монтажу запірної арматури та з'єднань - серія 86 гайкових переставних ключів є унікальним винаходом Knipex Візитною карточкою заводу стали трубні кліщі серій Knipex Alligator®, Knipex Cobra® вони володіють надзвичайно міцними робочими губками з індуктивним загартуванням, Knipex Cobra® QuickSet - швидка автоматична фіксація на заготовці, Knipex SmartGrip® повністю автоматично налаштовуються та фіксуються, всі кліщі автоматично стопоряться під навантаженням на заготовці. В сфері різання унікальним винаходом є бокові кусачки Knipex TwinForce® зі збільшеним ріжучим зусиллям та подвійним важелем, Knipex X-Cut® які обладнанні надійним коробчатим шарнірним механізмом із зміщеною віссю та придатні для різання як багатожильних тонкопровідних кабелів так і струни з рояльної сталі.

Компанія Knipex® була номінантом, та багато разів переможцем різних премій та нагород - Eisen-Award, German Sustainability Award, від  організації TÜV як відповідальний роботодавець. У компанії є кілька ключових принципів які формують стратегію розвитку.

  • Менше означає краще: Кніпекс зосередилися на одній групі виробів і домоглися значних результатів в якості та продуктивності. Тому Knipex® вважається сьогодні провідною маркою шарнірно-губцевого інструменту. Споживачі з понад 100 країн світу працюють сьогодні нашим інструментом, і їх стає все більше.
  • Продуктивність, термін служби і ергономічність наших інструментів відповідають вимогам наших професійних споживачів. Тому ми використовуємо особливо якісні матеріали та сучасні способи виробництва. Програма, що включає понад 1000 артикулів, дозволяє зробити оптимальний вибір з урахуванням відповідного застосування, в тому числі в таких сучасних областях, як фотогальваніка, енергія вітру, авіатехніка.
  • Кніпекс новинки і удосконалення інструментів сприяють постійному покращенню результатів роботи і підвищення її ефективності. Так повсякденне застосування нашого інструменту робить роботу наших споживачів легшою, її виконання швидше а результат надійніше. Ми постійно пропонуємо інновації, які встановлюють стандарти інструментального ринку.
  • Наше виробництво знаходиться виключно в Німеччині, і воно служить інтересам суспільства і екології. Наші співробітники на заводі в Вупперталі беруть участь у всіх етапах виробництва - від кування заготовок до упаковки інструменту. Ми забезпечуємо собі технічну перевагу, самостійно розробляючи і створюючи для себе верстати.

Більш 135 років підприємством Knipex-Werk C. Gustav Putsch KG керує родина власників, вже в четвертому поколінні. Knipex® відчуває особливий зв'язок зі своїми співробітниками і жителями регіону. Веде економічну діяльність, твердо орієнтуючись на створення цінної продукції і свідомо приймаючи на себе відповідальність за локальний розвиток. 

наверх