• info@evroinstrument.com
  • 0677884218
  • 0
  • Кошик порожній

Настільний електролобзик по дереву WorkMan 18V

Код: 1781 | Артикул: 42495
Model: WorkMan 18V

ціна не вказана

0
0
гарантія
12міс.

WorkMan 18V Лобзиковий верстат з чавунним столом і рекордно низьким рівнем вібрації! Зручні вузли фіксації пильного полотна з механізмом швидкого ослаблення і натягу. Два штуцера для здування тирси. Електродвигун з регулюванням частоти ходу пилки.

Характеристики
споживча потужність, Вт120
глибина пропилу в дереві, мм50
глибина пропилу в металі, мм-
частота ходу, хід/хв550-1600
виліт, мм490
робочий стіл довжина, мм500
рабочий стіл ширина, мм260
вага, кг16.5

НАСТІЛЬНИЙ Лобзиковий верстат по дереву WORKMAN 18V

Переваги експлуатації.

Основною перевагою будь-якого лобзикового верстата перед електролобзиком є ​​вузьке, тонке і встановлене в двох точках фіксації пильне полотно. Різ виходить прямолінійний і перпендикулярний базової площини заготовки. Цього неможливо досягти електричним лобзиком, незакріплена сторона пилочки якого завжди відхиляється.

Завдяки параметрам оснащення і точної подачі оброблюваної деталі за допомогою двох рук на лобзиковому верстаті виробляють випилювання виробів зі складною геометрією, малими радіусами заокруглень і по внутрішнім замкнутим контурам.

Унікальний робочий стіл.

Важкий 16,5 кг WorkMan 18V відмінно компенсує вібрацію завдяки чавунній основі і товстостінному корпусу. Крім цього на WorkMan 18V встановлений масивний литий чавунний робочий стіл з висотою борту 18 мм і унікально великими габаритами 500 х 260 мм.

На дешевих лобзикових верстатах робоча поверхня алюмінієва, а підстава пластикова, що значно знижує його масу. Мала вага зручна для транспортування при виїзних роботах, але через вібрацію, яка завжди присутня при наявності в конструкції кривошипного приводу, втрачається точність при виконанні складних мереживних пропилів в дрібних заготовках.

Рекордний виліт консолі 490 мм!

Виконуючи ажурні візерунки в фанері на настільних лобзикових верстатах часто стикаються з малим пильним просвітом, який у більшості моделей не перевищує 405 мм. При обертанні заготовки вона впирається в задню вертикальну стійку корпусу.

У WorkMan 18V зів, що визначає максимально можливу пропускну здатність, рекордно великий - 490 мм!

Кращий Лобзиковий верстат для художнього випилювання. Всі переваги.

Нахил столу, для виконання косих пропилів, на WorkMan 18V можна виконувати як від 0 до 45 ° вправо, так і на -10 ° вліво, що недоступно для більшості інших лобзикових верстатів по дереву.

120 ватний електродвигун має високий запас по незатребуваної потужності, забезпечуючи легкий розпил твердого та щільного граба, берези, ясена, бука і т.д. товщиною до 50 мм.

На WorkMan 18V можна встановлювати будь-які пилки, які вам подобаються. Штифтові швидко і просто вставляються в проріз власника. Але вони не застосовуються при випилюванні тонких візерунків з близько розташованими елементами, оскільки вимагають свердління 6 мм отворів для проходу штифта.

Потрібні безштіфтові полотна з плоскими кінцями. Щоб їх затиснути кінці оснащення встановлюють в затискні кліпси і затягують з двох сторін шестигранним ключем. А потім кліпси розміщують в поглибленні власників.

Крім цього настільний Лобзиковий верстат WorkMan 18V оснащений системою здування тирси, підсвічуванням, штуцером для видалення відходів пиляння, пилозахисними кнопками управління.

Характеристики
Напруга:220 В
Споживана потужність:0.12 кВт
Діаметр штуцера стружкоотсоса:35 мм
Вага:16.5 кг
Габарити коробки (Д х Ш х В):78 х 38 х 40 см
Розмір робочого столу:500 х 260 мм
Висота різу:50 мм
Ширина різу:456 мм
Нахил робочого столу:от -10º до 45º
Швидкість руху пильного полотна:от 550 до 1600 ход/хв
Ваш відгук про: Настільний електролобзик по дереву WorkMan 18V
Поля, відмічені зірочкою (*) обов'язкові для заповнення
  • c

Інформація в описі моделі носить довідковий характер. Характеристики, комплектацію товару виробник може змінити без повідомлення. Перевірте специфікацію (характеристики) товару перед покупкою.

наверх