• info@evroinstrument.com
  • 0677884218
  • 0
  • Кошик порожній

Настільний електролобзик WorkMan 4005A

Код: 1780 | Артикул: 42494
Model: 4005A

ціна не вказана

0
0
гарантія
12міс.

Лобзиковий верстат WorkMan 4005A з шліфованою гладкою поверхнею робочого столу і світлодіодним підсвічуванням. Висувний сегмент для швидкого доступу до нижнього кріплення пилки. Здув тирси гумовою помпою і штуцер для підключення пилососа.

Характеристики
споживча потужність, Вт90
глибина пропилу в дереві, мм50
глибина пропилу в металі, мм-
частота ходу, хід/хв550-1600
виліт, мм405
робочий стіл довжина, мм420
рабочий стіл ширина, мм250
вага, кг12

Лобзиковий верстат або електролобзик

Ручний інструмент більш продуктивний і універсальний, з ним можна обробляти не тільки дерево, але і метали. Однак широке полотно не дозволяє виконувати криві пропили малих радіусів, а його вільний, незакріплений кінець згинається і йде в бік. Торець різу не завжди перпендикулярний основної площини заготовки.

У лобзикових верстатів завжди мала ширина пропила, в залежності від встановленого оснащення може бути від 0.3 до 0.7 мм. З їх допомогою виконують точну порізку виробів складної геометрії за малим радіусом, в тому числі і по внутрішнім контурам, завдяки подачі деталі двома руками без необхідності її фіксації.

Конструкція WorkMan 4005A

90 ватний електродвигун має величезний запас по незатребуваної потужності. Регулюючи частоту ходів в діапазоні від 550 до 1600 оборотів він дозволяє обробляти як м'яку, так і щільну деревину, типу граба, дуба, клена, товщиною до 52 мм.

Вал мотора, обертаючи кривошипно-шатунний механізм, приводить в рух два горизонтально розташованих важеля коромисла. Кінці однієї частини коромисел з'єднані стягуючою пружиною, а на іншій частині змонтовані затискачі для фіксації ріжучого інструменту верстата - пильного полотна.

Основні переваги моделі

Лобзиковий верстат WorkMan 4005A має важку чавунну підставу і литий алюмінієвий стіл 250 х 420 мм з шліфованою поверхнею. Від інших моделей він відрізняється не тільки збільшеною площею столу, але і наявністю висувного, на 45 мм, відсіку, що відкриває доступ до нижнього пильному вузлу. На багатьох верстатах заміна пилки є проблемою, оскільки фіксатор полотна не видно і його доводиться намацувати наосліп.

При цьому висунутий майданчик легко фіксується в потрібному положенні ексцентриковим затискачем.

Пластинчастий притиск заготовки що подається  регулюється по висоті і фіксується затискачем. Світлодіодне підсвічування на гнучкому тримачі також налаштовується під будь-яким кутом і положення. Здування відходів пиляння з деталі виконується за рахунок  повітря з гумової помпи.

На що найчастіше звертають увагу при виборі Лобзикового верстата для художнього випилювання?
На тип установлюваноого оснащення: з штифтовим кріпленням або без нього.

Перші, швидко фіксуються в тримачі, причому на WorkMan 4005A вони можуть бути зафіксовані в двох перпендикулярних напрямках. Але наявність штифтів не дозволяє їх застосовувати при прорізуванні ажурних орнаментів з близько розташованими деталями, оскільки доведеться свердлити 6 мм отвори.

Безштіфтові полотна з плоскими кінцями зручні для тонких візерунків, але їх фіксація вимагає спеціального кріплення.

На WorkMan 4005A встановлений затискний вузол для штифтових пилок, але в комплекті з верстатом йдуть кулачки для безштіфтових полотен, що дуже зручно.

Характеристики
Напруга:220 В
Споживча потужність:0.09 кВт
Діаметр штуцера стружкоотсоса:35 мм
Вага:12 кг
Габарити коробки (Д х Ш х В):67 х 33 х 40 см
Розмір робочого столу:420 х 250 мм
Висота різу:50 мм
Ширина різу:405 мм
Нахил робочого столу:0 - 45º
Швидкість руху пильного полотна:от 550 до 1600 ход/хв
Ваш відгук про: Настільний електролобзик WorkMan 4005A
Поля, відмічені зірочкою (*) обов'язкові для заповнення
  • c

Інформація в описі моделі носить довідковий характер. Характеристики, комплектацію товару виробник може змінити без повідомлення. Перевірте специфікацію (характеристики) товару перед покупкою.

наверх