• info@evroinstrument.com
  • 0677884218
  • 0
  • Кошик порожній

Шліфувально полірувальний станок WorkMan 8101

Код: 1784 | Артикул: 41110
Model: WorkMan 8101

ціна не вказана

0
0
гарантія
12міс.

Точильний верстат WorkMan 8101. Вологий мелкоабразівной камінь для формування ріжучої кромки і шкіряний диск для остаточного доведення з полировальною пастою! Реверс. Можливість змінювати напрямок дисків в різні боки.

Характеристики
потужність, Вт180
швидкість обертання, об/хв95
довжина, мм430
ширина, мм320
висота, мм360
вага, кг15

WorkMan 8101 - кращий верстат для заточування ножів!

Перевага шліфувально полірувальних верстатів.

Основна проблема при заточуванні різального інструменту на електронаждаку, при 3000 об/хв, або на кутовій шліфувальній машині, при 6000-12000 об/хв, це швидка швидкість зняття металу.

При контакті кам'яного диска з ножем утворюються іскри, значить ріжучакромка, при терті з абразивними зернами оснащення, нагрівається до 1000°. Це призводить до зміни структури поверхневого шару заточуваного полотна рубанка, ножиць або стамески і втрати їх міцності та властивостей.

Круги шліфувально полірувального верстата WorkMan 8101 обертаються при 95 обертах на хвилину, що не дає утворюватися високим миттєвим температурам і уникнути неконтрольованого відпустки ріжучої кромки.

На наждак обробляючого інструменту тримають в руках або спирають на маленький прямокутний майданчик, контактуючи при заточуванні з торцем, бічною поверхнею диска.

На корпусі WorkMan 8101 є фіксатори для універсального супорта з можливістю його установки в горизонтальній і вертикальній площині. Крім того він регулюється по висоті і може розгортатися на 180 °.

Супорт є направляючою і опорою при русі пристосувань з затиснутими в них ножами, що дозволяє точно витримувати заданий кут при шліфуванні по периферії кола.

Технічні характеристики.

При виборі "мокрого точила" віддають перевагу максимальному діаметру і товщині абразивного каменю. На шліфувально полірувальному верстаті WorkMan 8101 встановлений дрібнозернистий високоякісний круг 250 х 50 мм, що покращує умови при наведенні ріжучої кромки, і знижує вартість обробки. До того ж періодичне застосування пристосування для правки периферії каменю незначно, але зменшує його діаметр.

Частота обертання диска 95 оборотів в хвилину є оптимальним показником якісної заточки ножів і відрізняється від швидкостей обертання оснащення точил інших торгових марок.

Саме на таких оборотах вода, захоплюється каменем і переходить на лезо, створює на ньому тонкий шар для охолодження, але не заливає руки.

Крім цього, на відміну від більшості конкуруючих моделей, WorkMan 8101 оснащений реверсом. Тобто у заточника є можливість, не підходячи до протилежної сторони верстата, одним натисканням клавіші перемикача, змінити напрямок обертання на протилежне.

Мокрий камінь і шкіряний полірувальник.

Два типу оснащення встановлених на валу електродвигуна служать для отримання різних ступенів шліфування/полірування.

На абразивному кругу формують жало леза сточуючи фаску під певним кутом. Обертається він в сторону заточуваних ножиць, стамесок або ножів, набігаючи на їх ріжучу кромку.

Диск на чверть занурений в ємність з водою, яка забирає при терті тепло, продукти зносу і запобігає засолювання.

Обслуговування вологого каменю будь-якого шліфувально полірувального верстата передбачає злив рідини після роботи і чистку ємності від відходів обробки. Знаходження однієї частини в воді не дає йому рівномірно висохнути, змінює його ваговій баланс, щільність і структуру.

Круг полірувальний з наклеєною дрібноволокнистою шкірою потрібен для зниження глибини зазубрин від піщинок абразиву, вирівнюючи злегка зім'ятої ріжучої кромки, видалення задирки.

На нього наноситься паста для зниження нагрівання при сухій обробці, але попередньо шкіра просочується маслом, для зниження витрати полірувального складу.

Кронштейн для обпирання заточувальних пристроїв розгортається на 180°, а напрямок обертання диска повинно бути від інструменту, щоб він при натисканні на поверхню шкіри не врізався в неї.

Характеристики
Напруга:230 В
Споживана потужність:0.18 кВт
Габаритні розміри:430 х 320 х 360 мм
Розмір абразивного диска:250 х 50 х 12 мм
Вага:15 кг
Габарити коробки (Д х Ш х В):39 х 39 х 36 см
Розмір доводочного шкіряного диска:200 х 30 мм
Реверс:є
Кількість оборотів:95 об/хв
Посадковий отвір:12 мм
Ваш відгук про: Шліфувально полірувальний станок WorkMan 8101
Поля, відмічені зірочкою (*) обов'язкові для заповнення
  • c

Інформація в описі моделі носить довідковий характер. Характеристики, комплектацію товару виробник може змінити без повідомлення. Перевірте специфікацію (характеристики) товару перед покупкою.

наверх