• info@evroinstrument.com
  • 0677884218
  • 0
  • Кошик порожній

Стрічкова пилка по дереву WorkMan BS0801

Код: 1782 | Артикул: 41153
Model: WorkMan BS0801

ціна не вказана

5
1
гарантія
12міс.

Настільна стрічкова пила для прямого та фігурнго розпилювання заготовок з бруса висотою до 200 мм. Масивний корпус для гасіння вібрацій, зручне регулювання натягу полотна. Нахиляючийся робочий стіл з лінійкою, упорами і кутовим штовхачем.

Характеристики
потужність, Вт250
швидкість обертання, об/хв960
зев, мм195
макс. размір оброб. деталі, мм-
ширина столу, мм300
довжина столу, мм300
вага, кг13

WORKMAN BS0801 стрічкопильний верстат ДЛЯ ДОМАШНЬОЇ МАСТЕРНІ.

Перевага перед іншим розпилювальним обладнанням.

У стрічкопилкових верстатів є кілька важливих переваг.

Мала ширина пропила.

Завдяки стрічковій пилці товщиною всього 0.65 мм кількість вироблених відходів мінімальне, до того ж це не стружка, а легкий деревний пил, який швидко видаляється пилососом.

Енергоефективність.

На верстаті встановлений надійний асинхронний електродвигун. 250 ват з запасом, вистачає для отримання тонкого різу, в той час як у дискових і циркулярних пилок значна частина потужності йде на подолання оснащенням тертя об деревину.

Фігурне випилювання.

На плавно вигнутих поворотах з великим радіусом заокруглення, і при встановленому оснащенні мінімальної ширини, робота на WorkMan BS0801 схожа з лобзиком.

Із заводу верстат комплектується направляючою шиною довжиною 1400 мм завширшки 6,5 мм. Товщина шківа 16,5 мм дозволяє встановлювати і більш широкі полотна, що поліпшують прямолінійність і стабільність розпилу при нарізці шпону. З вузьким 4,8 мм полотном радіус заокруглення буде всього 10 мм. При більш крутих вигинах доведеться виконувати додаткові різи для повертання оснастки під потрібним кутом до лінії різу.

Крім цього всі стрічкопильні верстати відрізняються малошумністю, відсутністю великих сил інерції, чітким торцем отриманої після обробки заготовки без необхідності торцювання.

Конструкція WorkMan BS0801.

Всі складові частини верстата змонтовані на звареній сталевій рамі. Два алюмінієвих шківа діаметром 205 мм розташовані вертикально один над одним. Зовні на них наклеєний гумовий бандаж. Його зовнішній периметр не плаский, а опуклий бочкоподібний, завдяки чому натягнуте полотно не зміщується при обертанні з центральної доріжки коліс. Надійний асинхронний 250 ватний електродвигун встановлений внизу і пускає в хід нижній шків.

Робоча поверхня

Алюмінієвий стіл 300 х 300 мм нахиляється до 45 ° для виконання косих пропилів. З одного боку, до середини, він має проріз, через який вводять пильне полотно при установці.

Поздовжній упор фіксується на відбортовці столу і може встановлюватися з різних сторін полотна. Особливо він зручний при виконанні косих пропилів при нахилі робочої поверхні. Заготівлю не потрібно утримувати руками, вона спирається об борт упору і рухається уздовж нього. Для кращого ковзання на його нижній площині наклеєні полімерні накладки.

Пересувний кутовий упор для торцювання, з транспортиром і сталева направляюча встановлюються в паз на поверхні столу.

За підтримки полотна при пилянні відповідають два напрямних блока: над і під столом. На WorkMan BS0801 вони складаються з двох бічних сухарів і одного упорного підшипника. Регулювання виконують з мінімальним зазором між підшипником і стрічковою пилкою, яка при русі не повинна його обертати, а лише іноді доторкатися.

Верхній блок може переміщатися по направляючої, піднімаючись і опускаючись в залежності від товщини заготовки, і фіксуватися в обраному положенні.

Технічні характеристики. 

Пільний просвіт 195 мм, що залежить від відстані між оснащенням і вертикальною стійкою, визначає ширину заготовки, якій можна маневрувати на столі.

Висота розпилючого бруса або дошки, під піднятим вгору до упору напрямних пристроєм, 80 мм.

Швидкість руху полотна, як і на всіх невеликих настільних стрічкопилкових верстатах для домашньої майстерні, задана постійна і становить 960 метрів в хвилину

Характеристики
Напруга:220 В
Споживана потужність:0.25 кВт
Ширина шківа:16.5 мм
Діаметр шківа:205 мм
Вага:13 кг
Габарити коробки (Д х Ш х В):70 х 40 х 32 см
Пільний просвіт:195 мм
Розмір робочого столу:300 х 300 мм
Довжина пильного полотна:1400 мм
Висота пропилу:80 мм
Нахил робочого столу:0 - 45º
Швидкість руху пильного полотна:960 м/хв
Ваш відгук про: Стрічкова пилка по дереву WorkMan BS0801
Поля, відмічені зірочкою (*) обов'язкові для заповнення
  • c

Інформація в описі моделі носить довідковий характер. Характеристики, комплектацію товару виробник може змінити без повідомлення. Перевірте специфікацію (характеристики) товару перед покупкою.

наверх