• +38(098) 158-80-88
  • info@evroinstrument.com
  • 0677884218
  • 0
  • Кошик порожній

промисловий

Фільтр
від: до:

(17) Starmix

(17) Німеччина

(17) Пилососи

(9) Без спеціальних пропозицій

(8) Хіт продажу


(5) M

(12) L

(1) 1200

(3) 1400

(13) 1600

(2)

(3) 61

(7) 64

(1) 64

(1) 70

(1) 73

(2) 75

(1)

(1) 210

(2) 248

(8) 259

(1) 270

(4) 280

(15) 69

(1) 69

(1) 72.5

(1) 20

(6) 25

(8) 35

(2) 50

(1) 5.6

(1) 12.2

(4) 12.7

(2) 15

(1) 15.6

(5) 15.7

(1) 16.8

(1) 18

(1) 18.3

Всього: 17

Промисловий пилосос ☎ (098) 158-80-88

Замислюючись про чистоту не тільки в побуті, і на виробництві або майстерні, кожен керівник підприємства дбає про чистоту середовища для своїх працівників і неодмінно приймає рішення про покупку будівельного пилососа. Прибирання виробничих площ знижує наявність пилу в повітрі, запобігає поширенню, розмноженню мікробів, а це підвищує рентабельність виробництва і позитивно впливає на самопочуття співробітників. Перебуваючи на робочому місці, чистота позитивно вплине на настрій і працездатність колективу в цілому.

З давніх-давен людина намагалася створити пристосування для полегшення прибирання, прототипи сучасних промислових пилососів. На сьогоднішній день, різноманітність прибиральної техніки вражають своєю різноманітністю (електровіники, витяжки, пароочищувачі, електрошвабри і т.д.), які з легкістю впораються з будь-якою забрудненістю, роблячи прибирання приємною і легкою працею.

Промислові пилососи, ціна яких не набагато вище від побутових пилососів, будуть затребувані для прибирання виробничих площ, для тривалого безперервного професійного використання практично у всіх існуючих сферах застосування. Промисловий пилосос добре зарекомендував себе для прибирання «важкого пилу» якого багато на будівництві і ремонтах. Більшість будівельних пилососів оснащені розеткою для паралельного підключення електроінструменту, підключення через яку автоматично включає пилосос. При підключенні штраборіза, циркулярної пилки, фрезера і багатьох інших будівельних електроінструментів промисловий пилосос, який має великий і місткий бак для сміття подбає про чистоту, на робочому місці, і повітрі очищаючи до 99.9% пилу.

Збирання рідини для промислового пилососа так само не проблема, корпус контейнера оснащений датчиком для рідини, які відключать пилосос при наповненні до максимального рівня. Універсальність промислових пилососів зробить прибирання в приміщенні приємною і швидкою справою, незалежно від виду сміття і забруднення. Купити промисловий пилосос для сухого та вологого прибирання, а так само для роботи з електроінструментом Ви можете на цій сторінці, а фільтри за технічними характеристиками допоможуть у виборі правильної моделі.

Промисловий пилосос, вартість якого ненабагато відрізняється від хороших побутових аналогів, – мрія будь-якого власника заміського будинку. Він стане в нагоді не тільки під час ремонту, але і виручить в будь-яку хвилину, коли вам потрібно генеральне прибирання.

Багато власників робить помилку, бажаючи придбати недорогий промисловий пилосос тільки для того, щоб позбутися від нього по закінченні ремонтних робіт. Насправді такий апарат дуже корисний в побуті. Адже він дозволяє значно скоротити час, витрачений на прибирання. До того ж, він має більш широку функціональність. Відмінно підійде такий агрегат і для офісних приміщень.

Будівельний пилосос володіє значною потужністю, завдяки чому він якісно очищає навіть важкодоступні місця. Ключова перевага промислового варіанту техніки в можливості одночасного збору загострених, гострих деталей, рідини і пилу з будь-якого приміщення. Є у промисловій моделі і інші плюси:

· довгий шнур, що дозволяє скористатися навіть єдиним джерелом електроживлення в усьому будинку;

· велика місткість ємності для сміття;

· зручний діаметр шланга;

· окремі модифікації оснащені розеткою для спільного використання електроінструментів.

Все що вам необхідно - правильно підібрати підходящу вам модель. Купити сьогодні промисловий пилосос – не проблема. А ось знайти якісну продукцію – набагато складніше. Наш інтернет-магазин є надійним постачальником будівельної (промислової) техніки, яка цілком застосовна і в побуті. Розроблена нами цінова політика робить таку пропозицію максимально доступними для всіх верств населення. Щоб уникнути придбання контрафакту купуйте товар у надійних рітейлерів, до яких зокрема відноситься наша компанія. Ми гарантуємо достовірність представленої в наших каталогах продукції і реалізуємо тільки технічно справні, випробувані вироби.

Придбати промисловий пилосос високих якісних характеристик за прийнятною вартістю ви можете в нашому магазині, залишивши онлайн-заявку або зв'язавшись з нами по зворотного зв'язку.

наверх