• info@evroinstrument.com
  • 0677884218
  • 0
  • Кошик порожній

Штроборіз по бетону Workman KE150A

Код: 1779 | Артикул: 40999
Model: KE150A

ціна не вказана

4.6
11
гарантія
12міс.

Потужний Штроборіз WorkMan KE150A - 2400 ват, видалення пилу через патрубок в захисному кожусі, поперечне розташування рукояток для зручного хвата при штроблінні стін і підлоги! Опорний ролик, регулювання ширини і глибини борозни!

Характеристики
потужність, Вт2400
частота ходу, хід/хв8000
глубина паза, мм8-43
ширина паза, мм28
диаметр диска, мм150

Основна конкурентна перевага.

На більшість моделей інших виробників стоїть 2 алмазних диска. При проводці, в залежності від глибини занурення, інструмент тягнуть зі швидкістю до 2 метрів в хвилину, залишаючи на поверхні дві поздовжні борозни. Потім будівельник вибиває плоским зубилом перфоратора проміжок між прорізами.

На Workman KE150A встановлюється потрійний алмазний диск (за бажанням), кожен ряд сегментів якого розташований не паралельно площині болванки, а нахилений в протилежну сторону.
При проходці виходить канавка шириною 28 мм не вимагає додаткової обробки.

На штроборіз KE150A може встановлюватися і звичайне недороге оснащення. Причому не тільки 2, але і більш, алмазних дисків відразу, з умовою, що між двома сусідніми повинна стояти дистанційна шайба. 2,4 кВт електродвигун легко долає опір бетону обертовим кругам навіть при швидкій подачі вперед. Після проходу, всередині канавки, залишиться лише кілька тонких бетонних ребер, які дуже швидко видаляються.

Зручність утримання.

У будівельних штроборізів болгарочної компонування, з поздовжньою корпусною рукояткою, долоню при штовханні прагне зрушити вперед. У Workman KE150A обидві рукоятки розташовані перпендикулярно осі корпусу, що зручно при підтягуванні інструменту до себе, створює упор при русі вперед і протидіє виривання його з рук.

Схожа компоновка застосована на популярних професійних штроборізах Makita SG 150 і SG 180, Eibenstock EMF 150.1.

Опорні ролики і захисний кожух.

Стінові роботи штроборізом вимагають сил на його утримання; подолання опору руху опорної частини платформи і бетону, що обертається оснащенні; притиснення до поверхні, щоб уникнути недоізів. Крім того на будь-якої моделі алмазні диски і кожух знаходяться в стороні від осі і центр ваги зміщений.

На Workman KE150A встановлені два опорних ролика для точного ведення, стабільності на площині і легкої подачі з мінімальним зусиллям. При установці спирають на більш широкий задній і нахиляючи передню частину інструменту контролюють врізання.

На внутрішній стороні кожуха нанесені поділки для регулювання глибини занурення. При його опусканні щодо низько посадженого редуктора, ділянка різу закривається з усіх боків. Кам'яні відходи різання, що володіють високою кінетичної енергією, проходять по внутрішній поверхні кожуха і влітають в патрубок.

Розташування патрубка уздовж корпусу не обмежує огляд, а шланг пилососа не заважає оператору при горизонтальному штроблінню.

Комплектація: 

  • Штроборіз WorkMan KE150A (без дисків).
  • Міцний пластиковий кейс.
  • 2 ключа для зміни дисків.
  • Шланг з фільтром мішком для збору пилу без пилососа
Характеристики
Напруга: 220 В
Потужність: 2.4 кВт
Вага: 6.6 кг
Довжина інструмента: 49 см
Довжина кабелю живлення: 2,3 метра
Діаметр кола: 150 мм
Кількість оборотів: 8000 об/хв
Глибина різу: від 8 до 43 мм
Розмір отвору: 22,3 мм
Ваш відгук про: Штроборіз по бетону Workman KE150A
Поля, відмічені зірочкою (*) обов'язкові для заповнення
  • c

Інформація в описі моделі носить довідковий характер. Характеристики, комплектацію товару виробник може змінити без повідомлення. Перевірте специфікацію (характеристики) товару перед покупкою.

наверх