• info@evroinstrument.com
 • 0677884218
 • 0
 • Кошик порожній

Група компаній «Нова Пошта» посилила менеджмент в сфері IT

Група компаній «Нова Пошта» посилила менеджмент в сфері IT

Група компаній «Нова Пошта» посилила менеджмент в сфері IT

14.12.2017 858

Стрімке зростання бізнесу та пов’язані з ним нові виклики зумовили появу нової посади – директора з інформаційних технологій Групи компаній «Нова Пошта». Наглядова рада «Нова Пошта» прийняла рішення про призначення на неї Олександра Євстратова.

Олександр розроблятиме і впроваджуватиме єдину IT стратегію Групи і компаній в її складі. Він також працюватиме над єдиною IT архітектурою, аби синхронізувати всі рішення ГК «Нова Пошта» у сфері інформаційних технологій і вивести їх на новий рівень ефективності.

Олександр Євстратов є засновником власного агентства з аутсорсингу ІТ-експертизи, головний офіс якого знаходиться в Угорщині. Має 20 років досвіду у створенні і запуску стійких ІТ-систем, працював у великих міжнародних компаніях на ринках колишнього СНД, Європи та Азії. Здобув ступінь МВА з глобального менеджменту від Вищої Школи Бізнесу в м. Гренобль (Франція).

«Ми розуміємо, що задля розвитку наших бізнесів потрібна міцна та консолідована IT стратегія. Ми досягли того рівня, коли треба структурувати управління IT функцією і об’єднати інформаційні системикомпаній в складі Групи єдиними стандартами. Я впевнений, що це призначення допоможе зміцнити позиції «Нова Пошта» на ринках нашої присутності і вдосконалити наш глобальний IT менеджмент. В кінцевому результаті ефект цього кроку відчує кожен з наших клієнтів – приватних осіб та бізнесу», - прокоментував співвласник «Нова Пошта» В’ячеслав Климов.

«Задачі, які стоятимуть переді мною в «Нова Пошта», амбітні й цікаві з професійної точки зору. Переконаний, що мій досвід та експертиза допоможуть Групі «Нова Пошта» досягти якісно нових показників», - зазначив Олександр Євстратов. 

Інші новини розділу

 • Система акумуляторних блоків Cordless Alliance System (CAS) 15.12.202273 Система акумуляторних блоків Cordless Alliance System (CAS)

  Одна акумуляторна батарея для всього: тепер ви можете легко поєднувати вироби різних марок, акумулятори та зарядні пристрої. CAS — це багатобрендова система акумуляторних батарей від провідних виробників електроінструментів, яка зосереджена на 18 В, ключовому сегменті професійних застосувань. 

 • Ідеальний подарунок: красивий і практичний 08.11.202290 Ідеальний подарунок: красивий і практичний

  Оригінальна ідея подарунка: міні-щипці KNIPEX Cobra® XS у святковій різдвяній кульці. Почніть думати про Різдво зараз: у KNIPEX є ідеальний подарунок для родини, друзів чи колег! Подарунковий набір маленьких кліщів100 мм KNIPEX Cobra XS 87 00 100 у святковому металевому орнаменті.

 • Нові набори головок для спеціальних застосувань: Wera ще раз демонструє свій досвід 27.07.2020795 Нові набори головок для спеціальних застосувань: Wera ще раз демонструє свій досвід
  Вупперталь. Німецький фахівець з інструменту Wera випустив різні набори торцевих головок для спеціальних застосувань з тими ж функціями, що і інші набори торцевих ключів, перевірені роками. Виробник інструменту, відомий своїм почуттям інновацій, пропонує нові орієнтовані на користувача рішення в ще більш різноманітних областях.
 • PROXXON - один з кращих брендів 2020 року 27.07.2020725 PROXXON - один з кращих брендів 2020 року
  PROXXON знову є одним з кращих брендів року. Це результат голосування читачів 2020 року MOTORRAD
 • Новий iPulse для найбільш дрібного і проблемного пилу 15.11.20191255 Новий iPulse для найбільш дрібного і проблемного пилу
  Іноваційний електричний пилосос iPulse для екстримального використання при дуже високому викиду пилу. Для роботи безпосередньо поряд з електроінструментами під час буріння, фрезерування, шліфування та розпилювання.
 • Інноваційний пилосос для професіоналів: ISP iPulse 15.11.20191808 Інноваційний пилосос для професіоналів: ISP iPulse
  Новий пилосос Starmix ISP iPulse з оновленою системою перманентного очищення останнього покоління: розумна електроніка постійно вимірює за допомогою сенсорів актуальний стан фільтрів. Як тільки порогова величина розрідження досягнута, відбувається очищення - без перерви в роботі - обидва фільтра поперемінно протягом 3,5 секунд очищаються електромагнітними імпульсними ударами.
 • Товар місяця Wahl - серпень 2019 року 02.08.20191315 Товар місяця Wahl - серпень 2019 року
  Шановні покупці, поспішаємо повідомити Вам приємну новину! Протягом серпня в нашому магазині на товари фірми Wahl діють спеціальні ціни.
 • Товар місяця Wahl - липень 2019 року 02.07.20191243 Товар місяця Wahl - липень 2019 року
  Шановні покупці, поспішаємо повідомити Вам приємну новину! Протягом липеня в нашому магазині на товари фірми Wahl діють спеціальні ціни.
 • Відбите світло більше не заважає! 01.07.20191445 Відбите світло більше не заважає!
  Виконання 49. У даному промисловому виконанні інструменти NWS представлені в варіанті з матовим хромуванням, що не дає відблисків, що дуже зручно при роботі з зовнішніми джерелами світла.
 • Товар місяця Wahl - травень 2019 року 01.05.20191351 Товар місяця Wahl - травень 2019 року
  Шановні покупці, поспішаємо повідомити Вам приємну новину! Протягом травня в нашому магазині на товари фірми Wahl діють спеціальні ціни.
наверх