• info@evroinstrument.com
 • 0677884218
 • 0
 • Кошик порожній

Нові набори головок для спеціальних застосувань: Wera ще раз демонструє свій досвід

Нові набори головок для спеціальних застосувань: Wera ще раз демонструє свій досвід

Нові набори головок для спеціальних застосувань: Wera ще раз демонструє свій досвід

27.07.2020 796

Вупперталь. Німецький фахівець з інструменту Wera випустив різні набори торцевих головок для спеціальних застосувань з тими ж функціями, що і інші набори торцевих ключів, перевірені роками. Виробник інструменту, відомий своїм почуттям інновацій, пропонує нові орієнтовані на користувача рішення в ще більш різноманітних областях.

НасадкиImpaktor: ви будете вражені їхньою якістю

Асортимент Wera Impaktor складається з особливо надійних інструментів, які можна використовувати з надзвичайно потужними викрутками. Біти та тримачі бітів представлені на ринку з 2011 року. В даний час вони поставляються з дев'ятьма комплектами торцевих ключів ½ "для відкриття ключа шириною від 13 до 21 мм і забезпечення терміну служби вище середнього, що забезпечує також підходить для електричних або пневматичних ударних викруток. Передача зусилля не представляє ніякого ризику для профілю: профіль з шестигранною головкою забезпечує передачу великих зусиль і навіть створює меншу напругу на сторонах гайки або головки гвинта, ніж профіль з дванадцяти точок.

Крім того, гнізда Impaktor забезпечують додаткову безпеку для користувача: завдяки поперечному отвору і утримує канавці гніздо може бути прикріплено до електроінструменту за допомогою запобіжного штифта або кільця ущільнювача. Ця серія також оснащена локатором інструментів Take it easy, що дозволяє користувачеві швидко і легко знайти потрібний розмір гнізда.

Глибокі ключі: для важкодоступних місць

Ще одна новинка від Wera - набори довгих гайкових ключів під назвою Deep Sockets для глибоких гвинтових з'єднань, які також підходять для роботи з виступаючими різьбовими стрижнями в важкодоступних місцях. Як і у випадку з роз'ємами Impaktor, шестигранний профіль також дозволяє передавати великі зусилля без пошкодження профілю. Навіть дванадцятигранний профіль не витримує порівняння. У будь-якому випадку, завдяки обмеженому куті захоплення, дрібнозуба собачки, такі як Zyklop Wera, роблять використання дванадцятигранного профілю зайвим, навіть в умовах обмеженого простору.

Довгі торцеві ключі підходять як для ручного, так і для механічного використання. Їх накатка забезпечує хороше зчеплення, що робить їх особливо зручними. Нова серія включає в себе 42 гнізда для отворів для ключів від 4 до 24 мм в ¼, ⅜ і ½ ". Щоб користувач не помилявся, ця серія також оснащена локатором інструментів Take it easy з колірним кодом.

Бітові сокети VDE: для живої роботи

Нові бітові роз'єми (⅜ ") у версії VDE доповнюють широкий асортимент роз'ємів виробника. Десять розмірів, доступних в TORX ® (TX 20-TX 45) і шестигранному гнізді (отвір гайкового ключа від 4 до 8 мм), індивідуально управляються при напрузі 10000 В і мають типове перевага продуктів Wera: зменшена функція фіксатора ризик втрати гвинта при перенесенні інструменту на заготівлю. Це особливо корисно в важкодоступних місцях, де неможливо утримувати гвинт іншою рукою.

Крім того, гнізда для біт забезпечують додатковий захист завдяки внутрішній жовтої ізоляції, яка стає видимою, якщо червона ізоляція VDE зовні пошкоджена. Дуже коротка і компактна конструкція розеток дозволяє легко працювати навіть в дуже обмеженому просторі. Три насадки XZN для коробчатих гвинтів доповнюють асортимент VDE.

Транспорт: безпека і організація

Три нові серії розеток поставляються з ремінцями, які дозволяють користувачеві безпечно і організовано переносити їх. Їх винятковий дизайн робить їх особливо цікавими. З ремінцем на липучці на спині ці ремені можна легко прикріпити до стіни, полиці, візку або системі транспортування інструменту Wera 2go.

Інші новини розділу

 • Система акумуляторних блоків Cordless Alliance System (CAS) 15.12.202273 Система акумуляторних блоків Cordless Alliance System (CAS)

  Одна акумуляторна батарея для всього: тепер ви можете легко поєднувати вироби різних марок, акумулятори та зарядні пристрої. CAS — це багатобрендова система акумуляторних батарей від провідних виробників електроінструментів, яка зосереджена на 18 В, ключовому сегменті професійних застосувань. 

 • Ідеальний подарунок: красивий і практичний 08.11.202290 Ідеальний подарунок: красивий і практичний

  Оригінальна ідея подарунка: міні-щипці KNIPEX Cobra® XS у святковій різдвяній кульці. Почніть думати про Різдво зараз: у KNIPEX є ідеальний подарунок для родини, друзів чи колег! Подарунковий набір маленьких кліщів100 мм KNIPEX Cobra XS 87 00 100 у святковому металевому орнаменті.

 • PROXXON - один з кращих брендів 2020 року 27.07.2020725 PROXXON - один з кращих брендів 2020 року
  PROXXON знову є одним з кращих брендів року. Це результат голосування читачів 2020 року MOTORRAD
 • Новий iPulse для найбільш дрібного і проблемного пилу 15.11.20191255 Новий iPulse для найбільш дрібного і проблемного пилу
  Іноваційний електричний пилосос iPulse для екстримального використання при дуже високому викиду пилу. Для роботи безпосередньо поряд з електроінструментами під час буріння, фрезерування, шліфування та розпилювання.
 • Інноваційний пилосос для професіоналів: ISP iPulse 15.11.20191808 Інноваційний пилосос для професіоналів: ISP iPulse
  Новий пилосос Starmix ISP iPulse з оновленою системою перманентного очищення останнього покоління: розумна електроніка постійно вимірює за допомогою сенсорів актуальний стан фільтрів. Як тільки порогова величина розрідження досягнута, відбувається очищення - без перерви в роботі - обидва фільтра поперемінно протягом 3,5 секунд очищаються електромагнітними імпульсними ударами.
 • Товар місяця Wahl - серпень 2019 року 02.08.20191315 Товар місяця Wahl - серпень 2019 року
  Шановні покупці, поспішаємо повідомити Вам приємну новину! Протягом серпня в нашому магазині на товари фірми Wahl діють спеціальні ціни.
 • Товар місяця Wahl - липень 2019 року 02.07.20191243 Товар місяця Wahl - липень 2019 року
  Шановні покупці, поспішаємо повідомити Вам приємну новину! Протягом липеня в нашому магазині на товари фірми Wahl діють спеціальні ціни.
 • Відбите світло більше не заважає! 01.07.20191445 Відбите світло більше не заважає!
  Виконання 49. У даному промисловому виконанні інструменти NWS представлені в варіанті з матовим хромуванням, що не дає відблисків, що дуже зручно при роботі з зовнішніми джерелами світла.
 • Товар місяця Wahl - травень 2019 року 01.05.20191351 Товар місяця Wahl - травень 2019 року
  Шановні покупці, поспішаємо повідомити Вам приємну новину! Протягом травня в нашому магазині на товари фірми Wahl діють спеціальні ціни.
 • Вітання з Великоднем! від торгівельної марки Wahl 26.04.20191615 Вітання з Великоднем! від торгівельної марки Wahl
  Компанія «Wahl Pro» - лідер на ринку перукарських інструментів
наверх