• +38(098) 158-80-88
  • info@evroinstrument.com
  • 0677884218
  • 0
  • Кошик порожній

Нові набори головок для спеціальних застосувань: Wera ще раз демонструє свій досвід

Нові набори головок для спеціальних застосувань: Wera ще раз демонструє свій досвід

Нові набори головок для спеціальних застосувань: Wera ще раз демонструє свій досвід

27.07.2020302

Вупперталь. Німецький фахівець з інструменту Wera випустив різні набори торцевих головок для спеціальних застосувань з тими ж функціями, що і інші набори торцевих ключів, перевірені роками. Виробник інструменту, відомий своїм почуттям інновацій, пропонує нові орієнтовані на користувача рішення в ще більш різноманітних областях.

НасадкиImpaktor: ви будете вражені їхньою якістю

Асортимент Wera Impaktor складається з особливо надійних інструментів, які можна використовувати з надзвичайно потужними викрутками. Біти та тримачі бітів представлені на ринку з 2011 року. В даний час вони поставляються з дев'ятьма комплектами торцевих ключів ½ "для відкриття ключа шириною від 13 до 21 мм і забезпечення терміну служби вище середнього, що забезпечує також підходить для електричних або пневматичних ударних викруток. Передача зусилля не представляє ніякого ризику для профілю: профіль з шестигранною головкою забезпечує передачу великих зусиль і навіть створює меншу напругу на сторонах гайки або головки гвинта, ніж профіль з дванадцяти точок.

Крім того, гнізда Impaktor забезпечують додаткову безпеку для користувача: завдяки поперечному отвору і утримує канавці гніздо може бути прикріплено до електроінструменту за допомогою запобіжного штифта або кільця ущільнювача. Ця серія також оснащена локатором інструментів Take it easy, що дозволяє користувачеві швидко і легко знайти потрібний розмір гнізда.

Глибокі ключі: для важкодоступних місць

Ще одна новинка від Wera - набори довгих гайкових ключів під назвою Deep Sockets для глибоких гвинтових з'єднань, які також підходять для роботи з виступаючими різьбовими стрижнями в важкодоступних місцях. Як і у випадку з роз'ємами Impaktor, шестигранний профіль також дозволяє передавати великі зусилля без пошкодження профілю. Навіть дванадцятигранний профіль не витримує порівняння. У будь-якому випадку, завдяки обмеженому куті захоплення, дрібнозуба собачки, такі як Zyklop Wera, роблять використання дванадцятигранного профілю зайвим, навіть в умовах обмеженого простору.

Довгі торцеві ключі підходять як для ручного, так і для механічного використання. Їх накатка забезпечує хороше зчеплення, що робить їх особливо зручними. Нова серія включає в себе 42 гнізда для отворів для ключів від 4 до 24 мм в ¼, ⅜ і ½ ". Щоб користувач не помилявся, ця серія також оснащена локатором інструментів Take it easy з колірним кодом.

Бітові сокети VDE: для живої роботи

Нові бітові роз'єми (⅜ ") у версії VDE доповнюють широкий асортимент роз'ємів виробника. Десять розмірів, доступних в TORX ® (TX 20-TX 45) і шестигранному гнізді (отвір гайкового ключа від 4 до 8 мм), індивідуально управляються при напрузі 10000 В і мають типове перевага продуктів Wera: зменшена функція фіксатора ризик втрати гвинта при перенесенні інструменту на заготівлю. Це особливо корисно в важкодоступних місцях, де неможливо утримувати гвинт іншою рукою.

Крім того, гнізда для біт забезпечують додатковий захист завдяки внутрішній жовтої ізоляції, яка стає видимою, якщо червона ізоляція VDE зовні пошкоджена. Дуже коротка і компактна конструкція розеток дозволяє легко працювати навіть в дуже обмеженому просторі. Три насадки XZN для коробчатих гвинтів доповнюють асортимент VDE.

Транспорт: безпека і організація

Три нові серії розеток поставляються з ремінцями, які дозволяють користувачеві безпечно і організовано переносити їх. Їх винятковий дизайн робить їх особливо цікавими. З ремінцем на липучці на спині ці ремені можна легко прикріпити до стіни, полиці, візку або системі транспортування інструменту Wera 2go.

наверх