• +38(098) 158-80-88
  • info@evroinstrument.com
  • 0677884218
  • 0
  • Кошик порожній

Новий iPulse для найбільш дрібного і проблемного пилу

Новий iPulse для найбільш дрібного і проблемного пилу

Новий iPulse для найбільш дрібного і проблемного пилу

15.11.2019754

Іноваційна технологія фільтрування для таких матеріалів як бетон, штукатурка, камінь та цемент, дерево, метал, фарби та лаки, а також для обробки небезпечного для здоровя дрібного пилу що містить асбест.

Технологія "iPulse" з інтелектуальним очищенням імпульсного фільтру забезпечує постійно чисті фільтри без дифициту продуктивності та переривання потужності втягування.

Запатентована технологія очищення фільтрів надає iPulse унікальну продуктивність. Обумовлене попитом, постійне очищення фільтрів працює без переривання живлення та забезпечує безперервне втягування. Це економить час і витрати а також підвищує продуктивність виключаючи потребу у мимовільних перервах в роботі.

НОВИЙ будівельний пилосос Starmix iPulse L-1635 TOP (018621) - це нова модифікація професійного пилососа для будівельних робіт Starmix ISP ARDL iPulse 1635 EWSA Permanent, який відмінно зарекомендував себе на європейському та українському ринках. Пилосос призначений для збору дрібного будівельного пилу. Основними відмінностями від попередньої моделі є більш високі характеристики сили всмоктування: розрідження (280 мбар), витрата повітря (75 л/сек), а також можливість, у разі необхідності використовувати як звичайні флісові мішки для збору сміття, так і поліетиленові мішки.

Пилосос STARMIX IPULSE L-1635 у версії TOP, оснащений релингами для установки ящика для інструменту, а також ручкою бака, яка істотно полегшує переміщення пилососа по поверхні. Розетка, встановлена ​​на корпусі пилососа, дозволяє використовувати його в парі з електроінструментом потужністю до 2 кВт.

Пилосос оснащується фільтрами класу "М", а також ефективної, повністю автоматичною системою їх очищення, що дозволяє використовувати його без пилоуловлювальні мішків навіть при роботі в найскладніших умовах. Великий бак вміщує в себе 25 л сухого бруду або 22 л рідкого бруду (води).

наверх