• info@evroinstrument.com
 • 0677884218
 • 0
 • Кошик порожній

Система акумуляторних блоків Cordless Alliance System (CAS)

Система акумуляторних блоків Cordless Alliance System (CAS)

Система акумуляторних блоків Cordless Alliance System (CAS)

15.12.2022 76

Відкрийте для себе свободу бездротового зв’язку – тепер багато виробників!

Cordless Alliance System (CAS) — це система акумуляторних блоків провідних виробників електроінструментів від різних виробників.

Тепер це дозволяє використовувати ряд професійних застосувань також з акумуляторними блоками - від стандартних до спеціальних завдань.

Одна акумуляторна батарея для всього: тепер ви можете легко поєднувати вироби різних марок, акумулятори та зарядні пристрої. CAS — це багатобрендова система акумуляторних батарей від провідних виробників електроінструментів, яка зосереджена на 18 В, ключовому сегменті професійних застосувань. 

Акумуляторні батареї використовуються в багатьох різних сферах застосування. Перспективна система акумуляторних батарей, яка гарантує вам чітку економічну перевагу та безпеку інвестицій.

100% передова технологія акумуляторної батареї!

CAS використовує найпотужнішу в галузі акумуляторну систему від Metabo. Маючи більш ніж 30-річний досвід роботи з акумуляторними блоками , Metabo є піонером у технології акумуляторних блоків і в темі «бездротового будівництва».

З 2009 року акумуляторні блоки будь-якого покоління на 100% сумісні між собою - з усіма машинами та зарядними пристроями свого класу вольт. Це актуально сьогодні і буде істинним також завтра.

Основна увага приділяється 18 В, найважливішому діапазону застосування для професійних користувачів . Також LiHD найпотужніша технологія акумуляторної батареї у світі на 100% сумісна з CAS. Технологія охоплює діапазон продуктивності від 400 до 3200 Вт і, таким чином, забезпечує достатню потужність навіть для дуже енергоємних застосувань.

100% ваших переваг!

CAS означає складну систему акумуляторних батарей, на яку тепер можна покластися для різних стандартних і спеціальних застосувань.

Яку користь ви отримуєте від цього? Завдяки багаторазовому використанню наявних акумуляторних блоків ви отримуєте явну економічну вигоду.

CAS також пропонує найвищу надійність і високу безпеку інвестицій гарантовано стійкої системи акумуляторних батарей.

Всі бренди CAS - 100% сумісність

Партнер CAS – це альянс спеціалістів широкого профілю та спеціалістів , які чітко зосереджуються на електроінструментах для професійного застосування. Альянс об’єднує інноваційну силу, високу продуктивність продукції та спільну мету зробити професіоналів незалежними від розетки. 

Інші новини розділу

 • Ідеальний подарунок: красивий і практичний 08.11.202292 Ідеальний подарунок: красивий і практичний

  Оригінальна ідея подарунка: міні-щипці KNIPEX Cobra® XS у святковій різдвяній кульці. Почніть думати про Різдво зараз: у KNIPEX є ідеальний подарунок для родини, друзів чи колег! Подарунковий набір маленьких кліщів100 мм KNIPEX Cobra XS 87 00 100 у святковому металевому орнаменті.

 • Нові набори головок для спеціальних застосувань: Wera ще раз демонструє свій досвід 27.07.2020796 Нові набори головок для спеціальних застосувань: Wera ще раз демонструє свій досвід
  Вупперталь. Німецький фахівець з інструменту Wera випустив різні набори торцевих головок для спеціальних застосувань з тими ж функціями, що і інші набори торцевих ключів, перевірені роками. Виробник інструменту, відомий своїм почуттям інновацій, пропонує нові орієнтовані на користувача рішення в ще більш різноманітних областях.
 • PROXXON - один з кращих брендів 2020 року 27.07.2020726 PROXXON - один з кращих брендів 2020 року
  PROXXON знову є одним з кращих брендів року. Це результат голосування читачів 2020 року MOTORRAD
 • Новий iPulse для найбільш дрібного і проблемного пилу 15.11.20191256 Новий iPulse для найбільш дрібного і проблемного пилу
  Іноваційний електричний пилосос iPulse для екстримального використання при дуже високому викиду пилу. Для роботи безпосередньо поряд з електроінструментами під час буріння, фрезерування, шліфування та розпилювання.
 • Інноваційний пилосос для професіоналів: ISP iPulse 15.11.20191811 Інноваційний пилосос для професіоналів: ISP iPulse
  Новий пилосос Starmix ISP iPulse з оновленою системою перманентного очищення останнього покоління: розумна електроніка постійно вимірює за допомогою сенсорів актуальний стан фільтрів. Як тільки порогова величина розрідження досягнута, відбувається очищення - без перерви в роботі - обидва фільтра поперемінно протягом 3,5 секунд очищаються електромагнітними імпульсними ударами.
 • Товар місяця Wahl - серпень 2019 року 02.08.20191318 Товар місяця Wahl - серпень 2019 року
  Шановні покупці, поспішаємо повідомити Вам приємну новину! Протягом серпня в нашому магазині на товари фірми Wahl діють спеціальні ціни.
 • Товар місяця Wahl - липень 2019 року 02.07.20191245 Товар місяця Wahl - липень 2019 року
  Шановні покупці, поспішаємо повідомити Вам приємну новину! Протягом липеня в нашому магазині на товари фірми Wahl діють спеціальні ціни.
 • Відбите світло більше не заважає! 01.07.20191449 Відбите світло більше не заважає!
  Виконання 49. У даному промисловому виконанні інструменти NWS представлені в варіанті з матовим хромуванням, що не дає відблисків, що дуже зручно при роботі з зовнішніми джерелами світла.
 • Товар місяця Wahl - травень 2019 року 01.05.20191354 Товар місяця Wahl - травень 2019 року
  Шановні покупці, поспішаємо повідомити Вам приємну новину! Протягом травня в нашому магазині на товари фірми Wahl діють спеціальні ціни.
 • Вітання з Великоднем! від торгівельної марки Wahl 26.04.20191616 Вітання з Великоднем! від торгівельної марки Wahl
  Компанія «Wahl Pro» - лідер на ринку перукарських інструментів
наверх