• info@evroinstrument.com
  • 0677884218
  • 0
  • Кошик порожній

Координатний стіл Micro KT 70

Координатний стіл Micro KT 70

Координатний стіл Micro KT 70

ЄвроІнструмент | 11.09.2016 3178

Координатный стол Micro KT 70Координатний стіл Micro KT 70 сконструйований для застосування з свердлувальною стійкою MBS 140, MB 200 PROXXON або настільним свердлувальним верстатом TBM 220 PROXXON. Вказівка: Настільний свердлильний верстат TBM 220 придатний тільки для координатного розточування, але не для фрезерування!

Для закріплення координатного столу на робочої опорній плиті пристроїв, необхідно спочатку виконати два отвори з різьбленням М4 у опорній плиті. Для цього за допомогою свердла 3,3 мм попередньо розсверлити отвори під різьбу і виконати конічну фаску в отворі. Потім нарізати різьблення за допомогою мітчика. Тепер за допомогою отворів з різьбою М4 і кріпильних шпонок можна закріпити координатний стіл Micro KT 70 на робочій опорній плиті.

Лімби зі шкалою на маховичках є рухомими і тому можуть бути встановлені на нуль без переміщення столу. Крім лимбів зі шкалою на координатному столі Micro KT 70, передбачена рухома шкала для переміщення по координаті Х. Якщо з часом зазор напрямних стає занадто великим або маленьким, можна відрегулювати його за допомогою юстировочних гвинтів. Для регулювання зазору координати Х спочатку необхідно послабити гайку. Потім відрегулювати зазор за допомогою різьбових шпильок. Для стопоріння знову затягнути гайку. (Вказівка: Не допускається надмірна затягування різьбових шпильок, інакше можливе пошкодження направляючої.) Регулювання зазору для координати Y однакова.

Завдяки координатнму столу Micro KT 70 компанії PROXXON у Вас з'являється можливість в поєднанні з настільним свердлувальним верстатом або фрезерним пристроєм, розточувати точно за координатами або виконувати більш дрібні фрезерні роботи. Прохання при роботі з координатним столом завжди дотримуватися інструкції з техніки безпеки, які стосуються до застосовання на свердлильному або фрезерувальному пристрої, і пам'ятати, що в разі координатного столу мова йде не тільки про прецизійний, але і дуже чутливий інструмент. Тому завжди слід працювати з належною ретельністю.

Інші статті розділу
«Комплектуючі до станків»

На даній сторінці будуть представлені статті та деякі описи пропонованих нами товарів, а також деякі теоретичні аспекти на допомогу майстру.

наверх